Najnovšie recenzie zo sekcie Myši
100%
- Spokojnost celkovo
- Funguje aj s chvostom
- 4 dpi rezimy su fajn
- Trochu uzsia navrchu, ale zvykne si clovek
- Hlucne tlacidla spat a vpred a dost vysoko, ale da sa to prezit
- Spodok he plytky na ppdlozkach, rakze sa dre zapinac
90%
- možnosť prepínať DPI priamo na myši
- bočné tlačítká na pohyb medzi stránkami
- pri spätnom pohybe je koliesko hlučnejšie
Dobrá laserová myš. Príjemne sedí v ruke a dobre sa ovláda. Iba pri spätnom pohybe ovládacieho kolieska je o niečo hlučnejšia. Na bežné a kancelárske práce dobrá. Spokojnosť.
100%
- Dizajn
- Cena
- Celkom dobrá kvalita za super cenu
- Farebn prevedenie
- Led
- Nič
100%
- Krásna farba
- Nie je počuť klikanie
- Menšia
- Dobre sa drží
- Excelentná cena
- Kvalita
- Nič
Kvalitka za exceletnú cenu.
100%
- možnosť pripojenia cez USB-A alebo USB-C
100%
ok
100%
- Mala myska
- Kvalitne prevedenie
- Da savypnut vypinacom
100%
vyhovuje
80%
- kvalitne spracovanie
- dobre kolecko
- budget logitech superlight
- hlucne kliky
Mam ju kratku dobu len 1 tyzden ale zatial funguje tak ako ma.
100%
spokojný, nemám čo vytknúť
100%
spokojný
100%
Psovi chutia, to je hlavne
80%
- pohodlný tvar, rýchle pripojenie, kvalitné spracovanie, pekná farba
- zatiaľ žiadne
Myš ma príjemne prekvapila. Pripojenie bolo rýchle a bez problémov, fungovala hneď po zapojení. Dobre padne do ruky a pohodlne sa používa aj pri dlhšej práci. Plast pôsobí kvalitne a svetlomodrá farba vyzerá naživo veľmi pekne. Zatiaľ som s ňou spokojná a nemám jej čo vytknúť.
100%
- kvalitný produkt za prijateľnú cenu
100%
- kvalita, rýchlosť, cena
100%
- Super
100%
- Jednoduché ovládanie ,výmena bočných tlačidiel , softvér na prispôsobenie DPI a kadečoho iného :) . Som spokojný .
100%
- nízka cena
- subjektívny pocit, ale tlačidlá sa mi zdajú mierne hlučnejšie oproti rovnakej myši, ktorú som ale kúpil dávnejšie
40%
Šmýka sa v dlani
100%
vysokokvalitný výrobok na tri zariadenia
Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25 Ďalšie »



















