Zalman ZM-M300

• auto-fire tlačítko
    • bočné tlačidlá
    • tlačidlo na zmenu citlivosti

• lacan
    • pre man nepouzitelna, musel som vratit.
    • kvalita spracovania hrozna, ved co som aj cakal za tu cenu...

pokazila sa mi Deathadderka, skusl som toto a bol som sklamany, vrati slom ju a kupil dalsiu razer. Na hranie nepouzitelna

• , zakúpené v Extreme Computers

Optické rozlíšenie
2500 dpi
78 g
Bluetooth

Myš Zalman ZM-M300 je vhodná pre najnáročnejších počítačových hráčov. Ponúkne im precízny optický senzor Avago 5050 s nastaviteľným rozlíšením v rozsahu 625 - 2500 DPI. Jej pokročilá ergonómia zaisťuje dostatočné pohodlie aj pri dlhodobom hernom zapálení. K dispozícii máte sedem tlačidiel a funkciu automatickej streľby (auto-fire), všetky tlačidlá sú opatrené vysoko kvalitnými prepínačmi, zaisťujúcimi životnosť päť miliónov stlačení.

Technická špecifikácia

Senzor: 2500 DPI Avago 5050

Počet tlačidiel: 4

Snímkovacia frekvencia (FPS): 4 500 snímok/s

Životnosť: 5 000 000 kliknutí

Rozmery: 132 x 65 x 42 mm (D x Š x V)

Hmotnosť: 78 g

• Poodlná
    • Dobre vypadá
    • Nepresná
    • Kolečko sa kazí
    • Dvojklikové tlačítko je zle riešené

Celkom schopná myška za malé peniaze, kolečko však po roku začalo hnevať, na to, aký je v tej myši kvalitný senzor je tam strašne odbytá riadiaca elektronika, čiže vo výsledku je myš veľmi nepresná. Dvojkoikové tlačítko je skôr na príťaz, ako na úžitok, lebo nevykoná dvojklik ale prepne ľavé tlačítko na klikanie 2x.

• Lacná
    • 5 tlačítok
    • Prepínanie DPI
    • Za tie peniaze slušné rozlíšenie
    • Ako na vačšine lacných myší - začína sa kaziť koliečko
    • Farba sa z povrchu začína odlupovať

Celkom kvalitne spracovaná myška (viac krát mi spadla zo stola) so slušnou výbavou za veľmi málo peňazí. To kazivé kolečko ma celkom sklamalo nakoľko mám myš len rok ale nebyť toho tak lepšiu myš za tie prachy neni šanca zohnať.

• lacan
    • pre man nepouzitelna, musel som vratit.
    • kvalita spracovania hrozna, ved co som aj cakal za tu cenu...

• , zakúpené v Extreme Computers

dobre padne do ruky

• citlivost
    • rychle prepínanie citlivosti (4 úrovne)
    • dobre padne do ruky

Za tu cenu super našlapaná myška. Kde sú tie časy ked bolo cítiť rozdiel medzi Razerkou za 50 eur a myškou za 5 eur. Odporúčam :)

• Ergonómia
    • 2500 dpi
    • Malá veľkosť

Lacná dostupná myška :)

• Radi sa hráte? Chcete hernú myš, ktorá nie je drahá? Tak táto recenzia je určená práve vám.

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• male sikovna mys
    • nic za tu cenu

ok

• , zakúpené v Alza.sk

• Nizka cena. Kvalitne snimanie.
    • Dost mala do dlane. Obcas sa prehynaju plasty.

Vhladom na cenu tovaru je to dobra kupa.