Trust GXT 25 Gaming Mouse 18307

• , zakúpené v Andrea Shop

Spokojný

• , zakúpené v Alza.sk

Dobrý pomer cena/výkon.
    Splnila očakávania na dobrú hráčsku myš

• , zakúpené v Electro World

• dobré ergonomické vlastnosti, tlačítko double click,
    • dobré reakčné schopnosti
    • zatiaľ neviem posúdiť

doporučujem, dobrá kvalita za relatívne nízku cenu oproti
    kamenným obchodom

Typ snímania
optické
Prenos signálu
káblové
Počet tlačidiel

Presná herná myš s rozlíšením 2000 dpi, siedmimi tlačítkami a pohodlným tlačítkom pre dvojklik jediným kliknutím.

- Ergonomické a pohodlné prevedenie
- Dvojklik na jediné kliknutie
- Tlačítko pre výber rýchlosti (800-2000 dpi)
- Pozlátený konektor USB
- Gumové strany zaručujúce pevné uchopenie

3zákazníci neodporúčajú produkt

• pohodlnosť
    • nastavenie dpi
    • sníma na akomkoľvek povrchu
    • nikdy viac,
    • po mesiaci odišlo koliesko - praskla pružinka
    • žiadne extra funckie
    • za podobnú cenu sú ďaleko lepšie myšky
    • 2x trust som mal a už nikdy si trust nekúpim

prvú som si kúpil od trustu dávnejšie vydržala polroka, na to som si objednal poriadnejšiu drží 4 roky (zatiaľ)
    kúpil som si túto do práce po mesiaci odišla a som si kúpil poriadnu s ktorou som nad mieru spokojný
    - Logitech performance MX mi drží 4 roky
    - Logitech G300s mám v práci
    - teraz používam Logitech G502 doma
    každá má pre a proti. Ale ak niečo tak trust už nikdy viac

• Super a pohoda pri hraní.
    • Pohyb sa mi zdá trhaný, ale to môže byť aj zlou podložkou. Po roku používania začalo blbnúť koliečko. Vyčistenie nehrozí. Myš sa nedá rozobrať, je lepená!

Za tú cenu, nie je čo riešiť :)

• Výzor
    • Dlhý kábel
    • 4 réžimy rýchlosti
    • Tlačídlá dopredu/dozadu
    • Tlačidlo na 2klik sa hodí pri označovaný textu
    • Premňa je myška trošku menšia ,ale možno je to len nezvyk

Za tú cenu si myslím že nieje čo riešiť,za cca 5€ máte jedine uplne obyčajnú Genius myšku 2 tlačítkami a kloieskom :)

• , zakúpené v Andrea Shop

Spokojný

• pekný dizajn

Neodporúčam!!!!!!!

• keď hrám a mám nervy a udrem sňou náhodou tak sa nič nestane stále funguje(mam ju už 2 roky)
    • veľmo dobre sa drží
    • tlačidlo DPI a doubleclick pre mňa osobne najlepšie funkcie
    • má miesta kde sa lahko dostane prach ale myške to absolutne neprekáža
    • Dlhý kábel ale ja som si ho zmotal a tým drôtikom spojil takže neprekáža
    • Tá guma či čo to je sa začne po nejakej dobe šúpať ale myslím si že to nikomu neprekáža aspoň mne nie

Idem kupovať novú myšku do 50EUR ale radšej si kúpim túto pretože sa neskutočne dobre drží a po tom všetkom čo si zažila stále vynikajúce funguje takže ju jednoznačne odporúčam

• double click
    • gamingová
    • dobrá cena
    • dobre sa drží v ruke
    • je to trust
    • double click nefunguje v hrách
    • ťažká

• Laserova
    • Kablova
    • Kabel!!
    • Pomer/cena/vykon
    • Tam kde drzim palec sa zosuchava farba ale to mi vobec neprekaza

Super mys ale ked ste pri hrach nervozny ze mate v teame polakov a rusov a trieskate s mysou tak sa vam moze pokazit ..mne sa pokazila ale rozobral som ju opravil a uz isla v pohode ale ked s nou netrieskate tak vam vydrzi aj niekolko rokov ODPORUCAM

• Argonomia
    • Nastavenie speed mouse
    • Nic le sa troch zosuchava farba pri polci

Super

• uzasna
    • farba sa mi po par dnoch velkeho hrania osuchala tam kde ju drzim a su tam cierne flaky

da sa