SteelSeries Rival 600 62446

HERNA MYS STEELSERIES RIVAL 600 Dva senzory pre vyssiu uroven presnosti. Novy system dvojitych senzorov kombinuje snimanie 1-na-1 s prelomovym snimanim aj pri pozdvihnuti...
Garantovaný nákup z PGS.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 11 661 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Hracia myš
Vertikálne

• Super pasuje do ruky
    • Nastaviteľné RGB osvetlenie
    • Top produkt od SteelSeries

Zatiaľ najlepšia myš čo som kedy mal, naozaj je navrhnutá do rúk. Milión variantov na RGB a efekty. Software na myš nemusíte sťahovať lebo ju samá myš obsahuje ak ju napojíte do PC. Super vec že sa dá nastaviť hmotnosť za to je veľké +. Dizajn je krásny a kvalita materiálu je matný. Za tie peniaze to odporúčam.

• Very gud quality

• padne do ruky
    • presnost
    • nastavenie hmotnosti podla preferencie pouzivatela

Hracia myš
Bluetooth
Ergonomické
Vertikálne

HERNA MYS STEELSERIES RIVAL 600

Dva senzory pre vyssiu uroven presnosti. Novy system dvojitych senzorov kombinuje snimanie 1-na-1 s prelomovym snimanim aj pri pozdvihnuti mysky. Prvy krat ste kompletne pod kontrolou!

Perfektna hmotnost a rovnovaha. Cely novy system vyladenia taziska zahrna pohyblive zataze a prisposobenie z lahkych na tazke, co prinasa najsirsi rozsah prisposobenia hernej mysi.

Vyrobena pre esport! Vyvinuta pomocou troch zakladnych principov revolucneho vykonu, neskutocnej trvanlivosti a silnej flexibility. Rival 600 vas doplnuje tam kde to profesionali potrebuju najviac, a to v boji.

Dizajn:

Material: Matny vrchny kryt

Ergonomicke vyhotovenie pre pravu ruku

• Typ uchopu: univerzalny
  • Pocet tlacidiel: 7
  • SteelSeries tlacidla: vydrz az 60 milionov kliknuti

Vystuzene lave a prave tlacidlo

• Hmotnost: 96g az 128g

• - výhodné
    • - dobrý softvér
    • - duálny senzor
    • - značkové
    • - umiestnenie bočných tlačidiel: nie vždy pod prstom
    • - opotrebovanie: gumová podložka na boku sa začne odlepovať po 2-4 týždňoch, a ak ju nalepíte, žiadny z obchodov ju po tomto čase nevezme späť
    • - je to veľa behania do obchodu, aby som ho vymenil, pretože ak ho zlepím, môžem vyhodiť papier garis

Moja stará myš sa vzdala po viac ako 8 rokoch a chcel som ju obnoviť, myslel som si, že som urobil správnu voľbu, pretože myš je pohodlná, softvér je dobrý, ale kvalita myši je ako vrece ...., ale je to drahé...

• Vysokokvalitné, plne programovateľné RGB.
    • Odolný, ľahko sa čistí. Závažia sú nastaviteľné. Programovateľné bočné tlačidlá.
    • Presná, e-športová myš.
    • Po pol roku alebo 1 roku musíte gumovú podložku pod palcom prilepiť späť, ale potom už nie je problém.
    • Valec sa rýchlo zašpiní kvôli hlbokým drážkam.

Herná kvalita myši: perfektná! Po 2 rokoch hrania hier FPS reaguje stále ako nová.
    Má tlačidlo na výber DPI (myslím, že viac nepotrebujem), ktoré mi pri používaní neprekáža.

Osvetlenie. Samostatne môžete naprogramovať aj rolovacie koliesko, dve bočné svetelné lišty a logo Steelseries. Všetky svetelné pásy po stranách majú 3-3 LED diódy, takže môžete dokonca miešať farby, čo sa mi osvedčilo na konkrétnom obrázku.

Uchopenie, vzhľad.
    3 programovateľné tlačidlá na ľavej strane neprekážajú, ani nie sú príliš ďaleko, aby ich používanie bolo nepohodlné. Tieto tlačidlá používam pravidelne.
    Na oboch stranách sú gumové podložky na uchopenie, ktoré naozaj pomáhajú dobrému úchopu , avšak daň za to je, že po veľkom ošúchaní sa podložka pod palcom zošmykne , po niekoľkých mesiacoch odpadne. POTOM! To sa dá napraviť jednoduchým plieskaním asi navždy, ak ho prilepíte superlepidlom. Túto malú gumovú podložku som musel lepiť raz za 2 roky a odvtedy sa nepohla ani o milimeter.

Kĺzavé podložky na dne sú skvelé , nikdy som ich nemusel čistiť ani vymieňať.
    Vo všeobecnosti sa od začiatku používania nevyskytli žiadne funkčné problémy.

Myš sa ľahko zašpiní, hovorím, že ju používam ~8 hodín denne, takže sa niet čomu čudovať. Na valci a dlani sa hromadia nečistoty, ktoré sa okrem valca ľahko čistia.

Ďalšia poznámka: Kábel je odnímateľný na základni myši (pripája sa k myši pomocou micro USB). Môže sa hodiť, ak ho chcete rýchlo odpojiť a hodiť do tašky alebo ho odpojiť od siete kvôli čisteniu.
    Hmotnosť myši je nastaviteľná. Dodáva sa s kompaktnou sadou závaží, ktorá umožňuje umiestniť závažia veľkosti hrášku do úložného priestoru pod bočnou rukoväťou myši. Takto môžete nastaviť nielen hmotnosť, ale aj vyváženie. (Nepoužívam na to +závažia, používam najľahšiu sadu. )

Keďže môžete odňať bočné prvky úchopu (ktoré sa mimochodom magneticky zacvaknú na miesto 200 IQ kto to vymyslel) , je ľahké vyčistiť aj myš a bočné tlačidlá.

Zhrnutie: Vynikajúce, kvalitné. Ak sa to niekedy pokazí, určite si to kúpim znova.

• Super pasuje do ruky
    • Nastaviteľné RGB osvetlenie
    • Top produkt od SteelSeries

• Všetko je v poriadku okrem pravého tlačidla celzo
    • 1. po 5 mesiacoch to začalo ... tlačidlo celzo na pravej strane... ak ho náhle stlačíte, dostanete dvojitý pocit... bez ohľadu na to, ako silno ho stlačíte. dole a ak pohnete prstom čo i len o kúsok doprava, necítite to hneď alebo sa to opäť zdvojnásobí... je to dosť mätúce v hre Call of Duty...

Veľmi pekné, samotná myš je veľmi pekná

• Very gud quality
    • Kvalita
    • Výdrž
    • Odnímatelný kabel
    • Těžítka (upravitelná hmotnost)
    • RGB
    • Mechanické spínače (Výdrž až 5 Mil. Kliknutí)
    • Pro praváky (Pro leváky nevýhoda

S firmou Steelseries jsem nadmíru spokojen, užívám jejich Sluchátka a i starou myš jsem měl od nich, doporučuji rozhodně pro každého kdo se rozhoduje pro kvalitní myš která je v žádné situaci nezklame.
    Do budoucna se s výběrem dalších produktů nebudu rozhodovat dvakrát.

• -Váženie
    • - Presné
    • - pohodlné aj pre malé ruky
    • - Tenké/malé bočné tlačidlá - veľkosť bočných tlačidiel bola pre mňa tiež dôležitá, pretože som mal tendenciu omylom stlačiť jedno z nich palcom, čo je v online hre otázka života a smrti.
    • Myš by mohla byť vyššia/hrubšia.

Po dlhom zvažovaní som sa rozhodol, že táto myš je pre mňa najlepšia.

S produktom som spokojný, dostal som to, čo som očakával.

• pohodlný, praktický, vážený
    • viac nastaviteľných možností DPI

Čierny piatok, Myši roka 2018

• Pre mňa zatiaľ najlepšia myš
    • Kvalita
    • Dobrý dizajn
    • Káblové pripojenie
    • Uvoľnilo sa mi aj bočné gumové tesnenie, ale dobré superlepidlo to napravilo a odvtedy je stabilné, takže ho netreba garážovať.
    • Trochu drahý, ale pre mňa stojí za každý cent za perfektnú priľnavosť

Fantastická myš s veľmi presným snímačom, skvelá pre stredne veľké/veľké dlane, aj keď je to individuálne. Dobre konfigurovateľné.