Roccat Kone XTD ROC-11-810

• kavitne spracovanie
    • jednoducha manipulacia
    • perfektne zvladnute drivre a ich UI
    • nic

Tejto znacke som verny uz viac ako 5 rokov a nemam dovod ani po tomto nakupe svoju vernost zvazit alebo zmenit...

• -výborný tvar
    • -perfektná funkčnosť myšky, ktorá spolu s klávesnicou Roccat Isku FX tvorí dokonalý pár
    • -software myšky umožňuje perfektnú zrýchlenú kominikáciu so všetkými aplikáciami v počítači
    • -problém so spustením, museli sme preformátovať počítač aby sme mohli nainštalovať myšku (windows 7, grafika NVIDIA Geforce 670)

-po odstránení problému s inštaláciou - odporúčam

káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
8200 dpi

Herná myš Roccat ROC-11-810 KONE XTD Max Customization Gaming Mouse je vybavená špičkovým 8200 dpi Pro-Aim R3 laserovým senzorom, ktorý spoločne s hodnotami rozlíšenie 10,8 milióna pixelov a odozvou 1000Hz ponúka maximálnu presnosť. Je riadená procesorom TurboCore s frekvenciou 72MHz a užívateľ má k dispozícii 576 kB vnútornej pamäte pre ukladanie profilov a makier, ktoré môžete spravovať pomocou Makro manageru. Špeciálne tlačidlo EasyShift + vám umožní ku každému z Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v najtovar.sk

• perfektne zvladnute drivre a ich UI

• -výborný tvar

-po odstránení problému s inštaláciou - odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• odporucam do ruky vam padne ako serbel na r*it :) je fakt super
    • nic

Myš vam vrelo odporucam je to pre profesionalnych hracov ale akoo ja som si musel priplatit za kvalitu fakt odporuucam :)