Recenzie Logitech Trackman Marble

Overené recenzie Logitech Trackman Marble

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 3. marca 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Netreba s nou behat po stole, neboli z nej ruka po dlhodobej praci.
  • Kabel, ale na druhej strane aspon netreba kupovat baterky a nakolko sa s nou nepohybuje tak zase az tak nevadi.

Netreba s nou behat po stole, neboli z nej ruka po dlhodobej praci. Ma sice kabel, ale na druhej strane aspon netreba kupovat baterky a nakolko sa s nou nepohybuje tak zase az tak nevadi. Ja mam tuto mys uz asi 7 ci 8 rokov, predtym som mal podobny model bezdrotovy, ale nemenil by som za nic na svete. Pohodlna, neboli z nej ruka pri niekolkotyzdnovej 12 a viachodinovej dennej praci.

Overený zákazník golias.sk

Pridané: 3. februára 2013

Zakúpený v golias.sk

• Veľmi kvalitný trackball.
  • Pohodlný na ruku.
  • Tlačítka relatívne tiché, chod gulôčky príjemný.

Tento produkt som si vybral z dôvodu, že vo voľnom čase pracujem ako 3D grafik a tam tento produkt nájde veľké využitie. Používam ho spolu s myšou, môžte mať zapojené oboje.
Po vybalení trackballu z krabice budete prekvapený jeho kvalitou spracovania, už na prvý pohľad uvidíte, že ide o kvalitný produkt.
Produkt sa používa veľmi príjemne, má okrem gulôčky aj 4 tlačítka, ktoré sú plne konfigurovateľné cez utilitu od logitechu spolu aj s kalibráciou pohybu gulôčky. Na internete nájdete aj iné programy na konfiguráciu, ako free X-Mouse Button Control a podobne.
Trackball môžu používať aj ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, alebo ich bolí ruka z myši. Trackball môžete mať pohodlne položenú na nohe ak ste vzdialený ďalej od stola a trackball stále dobre funguje, pretože pre pohyb kurzora nepotrebujete žiadnu rovnú plochu nakoľko hýbete usadenou gulôčkou.
Trackball sa aj dobre čistí.

Overený zákazník HEJ.sk

maxik555

Pridané: 10. marca 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• úplny luxus

odporúčam pretože sa s ňou velmi lahko zaobchádza