Recenzie Logitech MX Master Wireless Mouse

Zakúpený v Andrea Shop

• kvalitná profi myš

Overený zákazník INGRAM

Pridané: 5. októbra 2017

(Upravené 31. októbra 2017)

Zakúpený v INGRAM

• Za tú dobu, čo používam je spolahlivá
  • Veľmi rýchlo sa na túto myš zvyká
  • Tlačítko pod palcom by mohlo byť trochu menej tuhé
  • Farba "stone" nie je tak fajn, ako na fotkách. Ak by som ju videl naživo, vyberiem si iné prevedenie

Overený zákazník Extreme Digital zRt

Martin

Pridané: 7. júla 2017

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• dobre sa drzi
  • dlho vydrzi na jedno nabitie
  • bluetooth pripojenie

Overený zákazník ciernydrak.sk

Funkam

Pridané: 6. marca 2017

Zakúpený v ciernydrak.sk

• Ergonomicky dobre navrhnutá myš. Funguje spoľahliovo a svižne. Kryt, koliesko tlačidlá sú už na pohľad kvalitné.
  • Pre moju ruku by bola vhodnejšia, ak by bola ešte o 1-2 cm dlhšia. Koliesko je dosť hlučné. Mechanický systém vo vnútri myši by bolo potrebné ešte vylepšiť. Chápem, že za kvalitu si treba priplatiť, no aj tak by mohla byť o 7-10 € lacnejšia. Výrobcovi by sa to vrátilo v jej častejšom predaji.

Výrobky Logitech sú dobré, osvedčené. Nechápem však vôbec dôvod, prečo sú bezdrôtové myši oproti klasickým, dlhším, lepšie padnúcim do ruky, menšie a kratšie. Veľmi by pomohlo, keby pravá strana myši bola pogumovaná. Ešte lepšie by sa držala v ruke aj pri zdvihnutí a prenášaní - aj kvôli jej (trochu väčšej) hmotnosti. No a pri tejto cene má byť priložený obsažný manuál ( a nie len v angličtine), aby sa človek na začiatku nemusel pracne dozvedať o nastavení jej všetkých funkcií iba z internetu!

Overený zákazník Shoppie.sk

Pridané: 8. decembra 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• spracovanie a materialy su perfektne, ma vstavanu baterku nabijatelnu cez bezny kabel od nabijacky mobilu
  • mys je pre naozaj velku ruku bodla by mensia. pri beznom pouzovani dociahnem tak dopolovice laveho ukazovacieho tlacidla, maly naklon ma a ruka je takmer v pozicii beznej mysi

dobry a kvalitny produkt avsak popracoval by som este na ergonomii tejto mysi. davam jej tak 65-70%

tomu sa da vyhnut len skuskou na predajni

Overený zákazník Shoppie.sk

Pridané: 5. decembra 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kvalita prevedenia, funkcie, horizontálne koliesko, nádherný, nabíjanie
  • Lepší tvar mala MX performance a chýba mi možnosť lepšieho konfigurovania tlačidel

Dobrý produkt, no MX performance bola o niečo lepšie dotiahnutá

Overený zákazník Gigastore

Ján

Pridané: 13. októbra 2016

Zakúpený v Gigastore

• z každého pohľadu
  • žiadne

pohodlná, dlhá výdrž batérie, pri nabýjaní sa dá použiť

Overený zákazník HEJ.sk

brezpav@gmail.com

Pridané: 28. júna 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• vynikajuca mys
  • moznost dobitia
  • dlha vydrz na jedno dobitie

pre narocnych patri k najlepsim mysiam

Overený zákazník K24.sk

kitik

Pridané: 15. marca 2016

Zakúpený v K24.sk

• super ergonómia
  • pokroková technológia
  • možnosť programovania každého tlačidla samostatne
  • jednoduchá inštalácia
  • trošku drahšia, ale stojí to za možnosti, čo ponúka

Mám ju veľmi krátko, ale zatiaľ maximálna spokojnosť. Vybral som si ju hlavne kvôli tomu ako mi sadla do ruky. Zatiaľ som s lepšou myškou nepracoval.Ak sa niekto orientuje hlavne na ergonómiu a pokrokové technológie, vrelo odporúčam.

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 1. septembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• dizajn, ergonómia, presnosť
  • nie najlepšie umiestnenie bočných tlačidiel

dizajn, ergonómia, presnosť
nie najlepšie umiestnenie bočných tlačidiel

androidportal.zoz...

Pridané: 20. augusta 2015

RECENZIA Logitech MX Master | AndroidPortal.sk

O čo sa jedná? Jedná sa o bezdrôtovú myš určenú pre čo najväčší komfort pri práci. Logitech ešte v roku 2009 predstavil už legendárnu bezdrôtovú myšku Performance Mouse MX, ktorá sa stala ikonou produktivity. Zvykol som si na ňu až tak, že som ju používal až do chvíle, kým sa mi doslova pod ruky nedostalo jej pokračovanie. A prečo rovno článok? Pretože je výborná. Možno ešte o niečo lepšia, než výborná.

Celá recenzia na androidportal.zoz...

www.gamesite.sk

Pridané: 1. augusta 2015

Logitech MX Master Wireless Mouse - Recenzia

MX Master je jednoducho skvelé zariadenie, ktoré padne do ruky snáď každému, a to či už ste hráč, grafik, vývojár, ekonóm či všetko dokopy (okrem ľaváka). Ponúka šikovné funkcie na zlepšenie efektivity práce, kvalitný senzor a ukončuje večné trápenie s hľadaním aspoň trošku funkčných AA-čiek po dome. Jednoducho ideálna myška pre každého. Samozrejme, Logitech takýto kúsok nerozdáva zadarmo a za kvalitu si treba priplatiť. V tomto prípade si myslíme, že trochu viac, ako by sa patrilo. Viac na: http://www.gamesite.sk...

Celá recenzia na www.gamesite.sk

www.pcnews.sk

Pridané: 25. mája 2015

Logitech MX Master je snom každého pracanta - PCNews.sk

Logitech MX Master je veľmi dobrá myš, s ktorou je radosť pracovať. Nie je síce úplne dokonalá, no ak vám nebude vadiť tých niekoľko drobností, odnesiete si domov veľmi dobrého pracovného pomocníka s ukážkovou ergonómiou a najlepším kolieskom, na aké môžete pri počítačovej myši naraziť. Poslednou zastávkou je cena, ktorá je pomerne vysoká. Nie každý má totiž zvyšnú stovku na príslušenstvo k počítaču. No ak sa na MX Master pozrieme ako na pracovnú pomôcku, nehrá vysoká cena až tak vysokú úlohu. Za svoje peniaze totiž dostanete ergonomicky veľmi dobre zvládnutú myš, ktorá vám robotu skutočne uľahčí.

Celá recenzia na www.pcnews.sk