Logitech MX Ergo Trackball 910-005179

bezdrôtová myš • optický senzor • rozlíšenie 400 DPI • 8 tlačidiel • životnosť batérie: 4 mesiace • hmotnosť s kovovou doštičkou: 259 g • dosah 10 m...
Garantovaný nákup z EKO TONER s.r.o.

Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 403 recenziíĎalšie informácie

380 dpi

• vertikálna - zlepšil sa mi tenisový lakeť po pár dňoch
    • tlačítko na ovládanie 2 PC
    • Na rolovanie si treba zvyknúť, ale po pár dňoch som už presný ako s myšou
    • pre ukazovák nie je na myši oddychová plocha, kde by sa dal prsť oprieť, keď dlhšie nepoužívam tlačítka
    • Škoda, že kolečko nemá aj zotrvačný režim ako myš Marathon
    • cena je premrštená

Skvelé riešenie pre tenisové lakte

• Uľavila tenisovému lakťu
    • Tlačítko na prepínanie medzi dvoma rôznymi počítačmi
    • Kolečko nemá zotrvačný režim, ako Marathon M705
    • Pravé tlačítko by sa mi hodilo trochu nižšie, ale dá sa pracovať aj tak, ako to je

Na guličku som si zvykol, hoci zatiaľ nie som taký presný, ako s klasickou myšou.

Používam ju súčasne s klasickou myšou Marathon M705 na niektoré práce.

• integrovana bateria
    • dlha vydrz po nabiti
    • spolahlivy
    • pri vybiti funguje aj pocas nabijania cez kabel

Vyborna nahrada za mys. Tym ze ruka oddychuje a hybe sa vacsinou iba palec, nevyvolava pocit unavy v ruke po praci.

Typ zariadenia
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
380 dpi

Na sklade • Viac variantov2,3 €98 % • 1 411 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 675 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• vertikálna - zlepšil sa mi tenisový lakeť po pár dňoch

Skvelé riešenie pre tenisové lakte

• Uľavila tenisovému lakťu
    • Tlačítko na prepínanie medzi dvoma rôznymi počítačmi
    • Kolečko nemá zotrvačný režim, ako Marathon M705

Používam ju súčasne s klasickou myšou Marathon M705 na niektoré práce.

• integrovana bateria
    • dlha vydrz po nabiti
    • spolahlivy
    • pri vybiti funguje aj pocas nabijania cez kabel

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• skutočne ergonomické

• náklon
    • lepšie roller tlačidlo oproti m570
    • tlačídlo pri guličke (využívam na zmenu DPI - veľmi užitočné
    • povedal by som, že je citlivejšia ako klasická myš
    • pripojenie na 2 zariadenia je super (u mňa USB desktop PC a bluetooth notebook)
    • asi jediná nevýhoda oproti m570 je, že pri m570 som guličku dostal von aj prstom. pri tejto musím stále zháňať nejaký predmet a to taký, aby som si guličku nepoškrabal, keďže sa často "zamastí" a treba ju očistiť. Ale s tým čistením guličky sa proste ráta pri tejto myši, len ten otvor mohol byť fakt väčší - priestor tam na to je!

Pri komplikáciách s karpálnym tunelom pri klasickej myši som prešiel na m570, síce mi chvíľu trvalo kým som si na ňu zvykol, ale za bezbolestné zápästie to stálo :). Prirodzene som prešiel na MX ergo a sú tam len výhody. Myš používam pri AutoCADe a 3ds maxe.

• Logitech vniesol moderné technológie do historického dizajnu a zariadenie tak žije s dobou. Škoda že sa nevyrába model p...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk