Logitech M705 910-001949

Logitech Wireless Mouse M705 je bezdrôtová laserová myš s nano prijímačom a USB rozhraním . Poskytuje skvelý a presný výkon, ale aj komfort pri dlhodobom používaní. Užite...
Garantovaný nákup z PGS.sk

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,99 €94 % • 11 702 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 419 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 450 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,9 €92 % • 187 225 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 11 153 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 10 142 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 808 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €83 % • 37 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 12 115 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €100 % • 698 recenziíĎalšie informácie

• možnosť prepínať rýchlosť rolovania

• kompaktnosť
    • reakčná rýchlosť
    • veľkosť

Myš je pomerne kompaktná, rýchlo reaguje, zatiaľ nebadám žiadne negatíva. Musí padnúť človeku do ruky. Tí, čo preferujete radšej veľké myši, ktoré držíte pevne v rukách asi nebudete veľmi spokojní. Ja potrebujem presne takú. Pre mňa osobne je malá a dlhšej dobe mávam kŕče v rukách. Ale to z dôvodu, že ju kŕčovito držím. Kvôli jej veľkosti a mojej veľkej ruke ju nedokážem mať pevne v rukách. Inak nebadám žiadne negatíva

• fast scroll koliesko
    • multi tlačidlá
    • vhodná aj pre menšie aj väčšie ruky
    • klik na tlačítka je priemerne hlasný, mal som už aj tichšie, ale aj hlučnejšie myší
    • až dve AA baterky, ale zas na váhe to nesprilo veľa

Túto myšku sme kupovali pre domáce použitie na základe mojej viac ročnej skúsenosti s denným používaním vyššieho radu M720 a na základe niekoľkých krátkych použítí sme spokojní aj s touto variantou myši. Dobre sa drží, má dve bočné tlačidlá na posúvanie vpred a vzad. Ja osobne využívam aj možnosť rýchleho posúvania pomocou fast scroll funkcie, takže super pre skrolovanie cez veľké dokumenty a dlhšie web stránky.

Typ zariadenia
bezdrôtové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1000 dpi

Poskytuje skvelý a presný výkon, ale aj komfort pri dlhodobom používaní.

Užite si ultrapresné posun myši pri surfovaní po internete aj iné bežné kancelárskej práci.

Komunikáciu myši s počítačom obstaráva miniatúrne prijímač, ktorý aj po zapnutie môžete bez problémov nechať v notebooku i pri prenášaní, takže minimalizujete riziko jeho stratení.

Výhody:

Kompaktné rozmery

Moderné prevedenie

Ultrapresné posun

Kvalitné batérie vydrží pri bežnom používaní až tri roky

Parametre:

• Typ: bezdrôtová, laserová
  • Počet tlačidiel: 6
  • Rozlíšenie: 1000 dpi
  • Prijímač: nano príjmač
  • Životnosť batérie: až 36 mesiacov (životnosť batérie sa môže líšiť v

závislosti na užívateľovi a podmienkach používania)

• Napájanie: 2x AA

• vhodná aj pre menšie aj väčšie ruky
    • až dve AA baterky, ale zas na váhe to nesprilo veľa

• padne dobre do ruky
    • údajná výdrž batérie
    • strašne vedí že x/y osi nie sú rovnaké, kurzor myši sa posúva doprav/doľava rýchlejšie ako hore dole. je to celé zle !!!!!!!!!!!
    • DPI tlačítko nefunguje- alebo nevidno žiaden rozdiel !!!!!!!!!!!!

Asi vyhodím tú myš von oknom.
    Nekupujte si to.

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Ergonomicky dobre tvarovaná
    • Dobrá veľkosť aj do väčšej dlane
    • Unifying receiver - pripojená cez ten istý USB prijímač ako klávesnica
    • Skrolovacie koliesko so zotrvačníkom je celkom praktické

Myš používam iba na prácu, žiadne hry, podľa toho je aj moje hodnotenie. Zo spodnej strany má myš vypínač, takže sa dá úplne vypnúť (vypínam ju na noc, alebo cez víkend)
    Ja som s myšou spokojný :)

• Tak nejako väčšia a bacuľatejšia, nie však bez nadštandardného vybavenia. Takto môžeme označiť model Logitech Marathon M...

Zobraziť celú recenziu na www.arecenze.sk

• , zakúpené v Datacomp.sk

rolovacie koliesko ide velmi llahko a vadi to

• , zakúpené v Smart Computer

• Dobre sedí do ruky
    • Prepínateľné skrolovacie koliečko
    • Možnosť pripojiť viac kompatibilných zariadení na jeden USB prijímač
    • Možnosť fungovať na 1 alebo 2 batérie
    • Spoľahlivý laserový senzor
    • Bočné tlačidlá pod palcom

Dlho som hľadal bezdrôtovú myš, ktorá by mi sedela do ruky. Dve myši som kvôli tomu musel vrátiť. Táto myš túto podmienku spĺňa a je k tomu skvelá ešte aj v mnohých ďalších ohľadoch.

• , zakúpené v TPD.sk

• Výborná myš.