Logitech M500 910-003726

Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1000 dpi

• , zakúpené v INGRAM

• Mne uplne vyhovuje, ergonomicka, presna, kvalitna a funguje snad na vsetkych povrchoch.
  • , zakúpené v Gigastore

• cena + kvalita + výkon
  • , zakúpené v HENRY - ITSK

vynikajúca myš na bežné užívanie a prácu s PC ,
    veľkosť pre väčšie ruky ...

Typ zariadenia
káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1000 dpi

Káblová myš Logitech Corded Mouse M500 so 6timi tlačidlami prináša neuveriteľne rýchle rolovanie zvyšujúce produktivitu Vašej práce.

Rolovacie koliesko takmer bez trenia umožňuje rýchle prechádzanie dlhých dokumentov, alebo môžete prepnúť do režimu rolovania po presných krokoch a prechádzať zoznamy, snímky, obrázky a ponuky po jednotlivých riadkoch.

Presná laserová technológia s rozlíšením 1000 dpi zaisťuje plynulejšie ovládanie kurzoruna takmer akomkoľvek povrchu. Mäkké bočné úchyty a profilovaný tvar poskytujú lepšiu podporu vašej ruke aj lepšie ovládanie.

Myš má USB rozhranie s technológiou Plug and Play, stačí ju teda len zapojiť a začať ihneď používať.

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v INGRAM

• , zakúpené v Gigastore

• cena + kvalita + výkon
  • , zakúpené v HENRY - ITSK

vynikajúca myš na bežné užívanie a prácu s PC ,
    veľkosť pre väčšie ruky ...

• , zakúpené v HEJ.sk

• nemám nič

Myška padne do ruky, dobre sa ovláda, rýchla.

• , zakúpené v Alza.sk

• magnetické koliesko = geniálny vynález
    • bočné tlačítka na krok späť a vpred
    • ergonomický tvar
    • jemnosť a rýchla odpoveď hlavných tlačítok
    • trochu ma jeduje, že po uspatí počítača pohnutím myšou ho zasa zobudím, čo sa mi s inými myšami nestávalo

najlepšia myš, akú som kedy mal

• Fajn myska, dobra kvalita
    • po case som sa musel vratit k mojej klasike, je to tvar na ktory som si nevedel zvyknut + mozno pre mna vacsia vaha

Vyber mysky ja tazka, vec ale uz som si uvedomil, ze pre mna a pre moju ruku ostava asi navzdy jediny tvar a to tvar genius mysiek do cca 5€, ktore vydrza cca rok, ale pri kupe viac kusov, uz mam doma nahradne diely a mozem si vyskladat novu, daju sa lahko rozobrat a vycistit.

• , zakúpené v Electro World

• - obidve strany pogumované,
    • - koliesko so zotrvačníkom,
    • - pohodlná do ruky.
    • - žiadne

Veľmi dobrá myš za danú cenu. Z množstva myší, ktoré som vyskúšal, patrí táto medzi tie, ktoré mi najviac sedia v ruke.

• , zakúpené v Electro World

obdarovaná si vybrala myš ktorá jej v práci na počítači najlepšie vyhovuje, ako darček pod stromček.

• , zakúpené v Shoppie.sk

ok

• , zakúpené v Alza.sk

• za tie peniaze vynikajuca mys
    • koliesko by mohlo ist kus hladsie, ale nic zasadne.

kabel akurat dlhy
    dobra citlivost