Logitech M185 910-002235

Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 368 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,5 €90 % • 10 026 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček3 €98 % • 970 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €97 % • 696 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €95 % • 658 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,3 €99 % • 1 402 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €136 neoverených recenziíĎalšie informácie

Bezdrôtový USB prijímač
Vertikálne
51.9 g

• perfektné prevedenie, takmer nemá chybu
    • kontakty pre batériu sú málo predpružené, batéria sa trochu "hýbe"

šikovný do ruky, pekný dizajn

• , zakúpené v INGRAM

• presnosť
    • kompaktné rozmery
    • nemá problémy ani s menej kvalitnou podložkou
    • príliš maličké rozmery (cca. 10x6cm) pre moju ruku

Kvôli uvedeným rozmerom práca s myškou nie je príliš komfortná. Skôr by som ju používal k NB na cesty alebo by som odporúčal nežnejšiemu pohlaviu či deťom :)

Typ zariadenia
Bluetooth
Bezdrôtový USB prijímač
Vertikálne
51.9 g

Optická bezdrôtová myš Logitech M185 v modrom prevedení sa vyznačuje dlhodobou životnosťou batérie. Ovládanie je jednoduché pomocou 2 tlačidiel a kolieska na ovládanie. Súčasťou je USB nano prijímač. Tento druh podporuje technológiu Unifying.

• perfektné prevedenie, takmer nemá chybu
    • kontakty pre batériu sú málo predpružené, batéria sa trochu "hýbe"

šikovný do ruky, pekný dizajn

• Funguje dobre
    • Hned po zacati pouzivania ma zaskocili zvuky, ktore mys pri pohybe vydava. Asi to pre vela ludi nebude problem, no zvuk volneho krytu baterie na spodku mysi, ktory pri pohybe hrka, ma neskutocne irituje, ked chcem byt v tichu. Mys urcite vymenim.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v INGRAM

• presnosť
    • kompaktné rozmery
    • nemá problémy ani s menej kvalitnou podložkou
    • príliš maličké rozmery (cca. 10x6cm) pre moju ruku

• vysoka spolahlivost
    • dlha vydrz baterie (asi rok)
    • maly adapterik nepotrebujem vytiahnut z notebooku pri prenasani
    • dlha zivotnost (predchadzajuci kus som pouzival viac ako 5 rokov)
    • zbytocne nesvieti cervene svetlo do oci, ked sa zapina

Je to uz treti kus tejto mysi, ktory som si kupil.
    Predchadzajuci mi odisiel po asi 6 rokoch a to som ho vobec nesetril, zapatrosenie na spodku ruksaku, obcasne pady a podobne...

• Veľká výdrž batérie

Pomer cena a kvalita dobrá.

Dobré skúsenosti syna ktorý má rovnaký výrobok.

• Rychla,prijemna do ruky,presna,lahko ovladatelna a dobra cena.

Som spokojna a uvidime kolko vydrzi bateria,ale to je ten najmensi problem pri dobrej ovladatelnosti a spolahlivosti.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• vyhovujúci rozmer
    • vyhovujúci design

• dlha vydrz baterie

S mysou som spokojny, Mame doma 2 ks a uz dva roky funguju bez problemov. Zatial som bateriu menil len raz, co je obdivuhodne. Rozhodol som sa pre kupu dalsej mysi pre brata.