Lenovo GX30P93886

káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
2400 dpi

herná myš • optický senzor • rozlíšenie až 2 400 DPI • 5 tlačidiel • podsvietenie RGB • rozhranie USB • opletený kábel 1,8 m • obojstranný dizajn • hmotnosť 150 g

• , zakúpené v JAMALEVOVA

• Kvalitný USB kábel s pozlátenou USB koncovkou
    • Prijateľná cena
    • Možnosť nastavovať Dpi
    • Podsvietenie
    • Podsvietenie sa nedá meniť (RGB farby ktoré sa samé menia resp.prelínajú)

Kvalitná herná myš s podsvietením. Dobre sa drži. Mám ju pripojenú k hernénu notebooku Asus a zatiaľ som nepostrehol žiaden problém.

• , zakúpené v PGS.sk

• Má dobrý tvar, výborná manipulácia

• -cena
    • -pletený kábel
    • -veľkosť
    • -materiál nevyzerá moc kvalitne
    • -nemá vlastný software
    • -podsvietenie nejde nastaviť, farby sa menia samé
    • automaticky

Za tú cenu nesklame. Je to jednoducho dobrá myška za dobrú cenu pre bežných užívateľov alebo nenáročných hráčov. Zaujímavý dizajn, dúhovo podsvietený vzor dáva čiernej myške taký ten "gamerský" look. Kedže sa jedná o myšku cielenú pre hráčov, tak má aj bočné tlačidlá, ktoré ja osobne používam aj pri práci v grafických programoch, napríklad namiesto tlačidiel Esc a Enter aby som nemusela používať tak často klávesnicu a bola schopná pracovať viac len jednou rukou. Tu treba podotknúť ale, že myška nemá vlastný software (teda minimálne ja som žiaden nikde nenašla). Bežné tlačidlá fungujú v podstate hneď po pripojení, na nastavenie bočných si je treba stiahnuť nejaký softvér od iných vývojárov. Ďalšie mínus pre mňa osobne je veľkosť, kedže ako žena s menšími rukami v klasickej polohe nedočiahnem poriadne na jedno z bočných tlačidiel a vždy musím posunúť ruku viac dopredu. Pri hraní hier toto môže robiť niekomu problém a kedže myška patrí k tým cenovo dostupnejším, často si ju budú kupovať asi skôr malí chlapci, ktorým bude pravdepodobne takisto trochu veľká. Inak sa mi ale páči, že je po bokoch zúžená a človek si na nej vie pohodlne uložiť ostatné prsty, poprípade ju pevnejšie chytiť pri hraní hier ako pri klasickej oblej myške. Taktiež tlačidlo na nastavenie DPI (rýchlosti myšky) je pre mňa veľké plus hlavne keď potrebujem robiť s väčšou presnosťou, a teda si myšku trochu spomaliť, tak nemusím ísť do nastavení programu, ale viem to spraviť rovno na myške. Trochu ma sklamalo to, že nie je možné nastavenie myšky na konkrétnu farbu, ale sama automaticky mení priebežne farby. Taktiež čo sa týka kvality zhotovenia je to podľa mňa na produkt, ktorý by mal byť určený pre hráčov, celkom bieda. Materiál mi príde trochu nekvalitný a tlačidlá moc labilné a bojím sa, že sa rýchlo opotrebuje pri každodennom používaní. Ale tak celkovo, pokiaľ hľadáte takýto typ myšky za dostupnú cenu, tak je to dobrý produkt.

• Dobre sa drží
    • dobre sa kĺže po podložke
    • nešmýka sa z ruky
    • na cenu veľmi dobré kolečko
    • Po pol roku používania niekedy nereagujú tlačítka

Túto myš mám 10 mesiacov a už ani niekedy nereagujú tlačítka,
    túto myš neodporúčam náročnejším používatelom

• , zakúpené v EDIS

pekná,dobre sa drží

• , zakúpené v Lenovoonline

• Dizajn
    • Podsvietenie
    • Padne do ruky
    • Pleteny kabel
    • Podsvietenie sa neda nastavit ani upravit

Je to cenovo dostupna herna mys ktora je dizajnovo velmi pekne spracovana. Podsvietenie nie je silne ani slabe tak akurat. Vyborne padne do ruky. Maximum je 2400 DPI co uplne staci aj tak viac DPI nie je lepsie je to len marketingovy tah. Za tu cenu nie je co vytknut v konkurencii ine mysi stoja o polovicu viac. A pleteny kabel, neni co dodat. Vadi mi len to ze podsvietenie nemozete upravit co je skoda.