Lenovo 57Y4635

káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1600 dpi

Lenovo ThinkPad USB Laser Mouse je unikátna myš z dielne prevereného výrobcu. Svojím kvalitným spracovaním a starostlivo zvoleným dizajnom uchváti každého nadšenca čistých tvarov. Veľmi dobre sadne do dlane ako pravorukým, tak ľavorukým používateľom. Vďaka laserovému senzoru funguje myš veľmi dobre na všetkých možných druhoch povrchoch, a preto je ideálnym spoločníkom na cesty. Koliesko vám pomôže nielen pri prechádzaní dlhých dokumentov, ale aj pri surfovaní na webových stránkach. Práve tam oceníte príjemnú funkciu naklápania kolieska do strán.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Správna veľkosť, rýchla prevádzka.

Rovnaký výrobok som používal už predtým a bol som s ním veľmi spokojný.

• doposial ste produkt nedodali
      • Nepotřebuje zvláštní ovladače
      • Ergonomicky mi výborně sedne
      • Spolehlivá (mám už třetí, všechny fungují)
      • Dobrá citlivost a spolehlivost snímače (laser)
      • Žádná tlačítka navíc

Dobře fungující, lehká a malá myš. Držím myši v prstech a tanhle mi perfektně padne do ruky. Ideální na celodenní používání. Mám jednu v práci a teď si kupuji domů.

• čistý tvar a dobre sadne do dlane, funguje na rôznom druhu povrchu
    • , prevzaté z Heureka.cz

Kvalitní myš na běžnou práci, je příjemná do ruky a funguje prostě tak, jak má. Výhodou je, že je vhodná i pro leváky. Rozhodně doporučuji, pokud vám vyhovuje spíše menší myš.

kvalitná myška so striedným dizajnom

• přesná
      • lehká
      • kolečko tiché
      • padne dobře do ruky
      • kolečko nesvítí:(

Doporučuji

• , prevzaté z Heureka.cz
      • vyhovuje mi - vhodná pro menší ruku
      • tlačítka jdou lehce
      • nastavení přesnosti a dalších parametrů

• Po zapojení (do ThinkPadu) okamžitě funguje
        • Bezproblémový provoz
        • Dobře padne do ruky
        • Klikání by mohlo být tišší
        • Pro větší ruku by mohla být malá

Vybrala jsem si USB myš, protože mě otravuje vyměňování baterií v myši. S produkty firmy Lenovo jsem velmi spokojená, proto jsem se rozhodla objednat si ke svému notebooku myš stejné značky. Zatím splňuje má očekávání a nejsou s ní žádné problémy.

• , prevzaté z Heureka.cz
        • menší rozměry, dobrý povrch, k notebooku akorát

příště bych vybral stejnou