Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro HX-MC003B

káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
16000 dpi

herná myš • optický senzor Pixart 3389 • rozlíšenie až 16 000 DPI • životnosť až 20 miliónov kliknutí • 6 programovateľných tlačidiel • symetrický dizajn • podsvietenie loga a kolieska • kompatibilná so softvérom HyperX NGenuity • USB 2.0 • dĺžka kábla 1,8 m Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
    • Všetko je v poriadku
    • Mne po 1 roku pravé tlačidlo myši robí to, že ak ho podržím a trochu z neho zdvihnem váhu, ale neuvoľnil som ho, takže je stále držané, cíti, že z neho dávam ruku preč, a je to veľmi rušivé pri hraní fps, pretože sa zväčšuje a zmenšuje

Dobrý

• Pohodlné
    • Mnohé funkcie
    • Veľmi dobré tlačidlá
    • Mohlo by byť viac RGB

Vyskúšal som veľa myší pre esport, žiadna z nich nebola dobrá a potom som si kúpil túto. Perfektné

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Moja doterajšia skúsenosť je, že je veľmi presný a pre mňa veľmi pohodlný. Páči sa mi pogumovaná strana, ale chvíľu trvá, kým si na ňu zvyknete.
    • Zatiaľ nemôžem

Toto je moja prvá myš v tejto kategórii a myslím, že na začiatočnícku myš nie je zlá.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie
    • - Rýchle tlačidlá na boku myši,
    • - Nastavenie DPI (800-16000) je možné prispôsobiť v rámci softvéru),
    • - RGB osvetlenie (prispôsobiteľné v rámci softvéru) ,
    • - Kvalitný snímač určený pre strieľačky,
    • - Pogumovaná strana
    • - Za nevýhodu by som mohol označiť to, že som si príslušný softvér mohol stiahnuť len z obchodu Windows Store, Nekem na webovej stránke výrobcu nikdy nechcel detegovať moju myš.

Kúpil som si ju na hranie a dodala mi to! V skutočnosti ho možno dokonca trochu prekročila! Citlivosť nie je problém, ale ak áno, dá sa ľahko prispôsobiť vo vlastnom softvéri HyperX.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobré využitie materiálov (prémiový plast)
    • prispôsobiteľné RGB LED diódy pomocou softvéru
    • Maximálne 16000 DPI
    • Množstvo pohodlných tlačidiel (nestane sa vám, že by ste sa omylom trafili do tlačidiel)
    • pogumované boky, aby sa vám na ňom nešmýkali ruky, ani keď sa spotíte
    • snímač vhodný pre prémiové hry FPS
    • 1,5-2 m kábel
    • strieborný konektor USB
    • veľké telo, takže ideálne pre ľudí s veľkými rukami.
    • najprv sa môže zdať, že pogumovaná strana je nevýhodou, ale nie je, po 2 hodinách používania si na ňu zvyknete

Chcel som prejsť na lepšiu myš a tým to skončilo.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Myš som kúpila pre svoje dieťa, je s ňou veľmi spokojné, uľahčuje hranie na počítači.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • jednoduchý, ľahko prispôsobiteľný softvér
    • Po 1-2 mesiacoch používania nič

hmotnosť je pre mňa úplne dostačujúca. (nie príliš ťažké/nie príliš ľahké) veľmi pohodlné.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Splnil naše očakávania!
    • -Kvalitné spracovanie
    • -Prispôsobivosť

Skvelé!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Hodnoty dpi si môžete zapamätať v myši a potom ich zmeniť pomocou vyhradeného tlačidla dpi. Vilagitas možno nastaviť aj na tlačidlo na myši.
    • Mohla by mať viac tlačidiel.

Miniatúrna myš s mnohými možnosťami (DPI, vilagitas, polling). Najmä pri hrách FPS.

• do 40 evri parádna