i-Tec Bluetouch 243 MW243-BLACK

• funkcie
    • hlučnosť klikania
    • trochu malá

• je to kvalitný produkt a odporučal by som ho aj ostatným kupujúcim

• Bez problémov sa pripojil k tabletu s Androidom.

Som spokojný. Odporúčam.

bezdrôtové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1600 dpi

I-TEC Blue Touch 243 Bezdrôtová optická myš so šiestimi tlačidlami pre zariadenia s technológiou Bluetooth. Rozlíšenie optického senzora myši je až 1600 DPI a ponúka možnosť prepínania (1000/1600 DPI). Myš je napájaná len dvoma AA batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Bluetooth adaptér nie je priložený. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Typ myši: optická Počet tlačidiel: 6 Rozlíšenie: 1000/1600 DPI Rozhranie: Bluetooth 3.0 Dosah: 10 m Rozmery: 93 x 60 x 39 mm Hmotnosť: 61 g Farba: čierna

• , zakúpené v INGRAM

• ergonómia
    • cena/výkon
    • vzhľad
    • funkcie
    • hlučnosť klikania
    • trochu malá

• je to kvalitný produkt a odporučal by som ho aj ostatným kupujúcim

• Bez problémov sa pripojil k tabletu s Androidom.

Som spokojný. Odporúčam.

• bluetooth cize bez primaca
    • rychle sparovanie
    • dodatocne tlacitka vpred, spät
    • mala na moju ruku

nezbadal som ziadne oneskorene reakcie kurzora. zatial to vypada ako paradna volba ak neberem do uvahy to ze je mala

• , zakúpené v sysnet.sk

• dobre sa to použiva

odporučam

ide aj na android

...

• , zakúpené v VVTech

• Netreba nosiť prijímač,
    • 5 tlačítok

Super za tú cenu, odporúčam

Skvelá myš. Kupovali sme ju k tabletu s androidom a sme veľmi spokojní.

• Bluetooth
    • Forward/Backward tlačidla
    • CPI tlačidlo
    • tiché koliesko pri rolovaní
    • alkalické batérie v balení
    • jednoduché párovanie so zariadením (zo spodu je tlačidlo)
    • často sa prepína do úsporneho režimu a pomaly sa z neho preberá
    • slabší BT prenos
    • kolíše sa lebo zo spodu nie je rovná (možno som natrafil na zlý kus, ale aj to vypovedá o kvalite výrobcu)

Mám doma ešte podobnú myš Gembird MUSWB2 a tento i-Tec je o poznanie horší (ale aj lacnejší). Pre nenáročného používateľa to k notebooku stačí.