HP Z5000 Wireless Mouse W2Q00AA

Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,4 €92 % • 4 587 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 403 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,99 €94 % • 11 145 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,39 €96 % • 793 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €95 % • 2 374 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 101 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,7 €98 % • 1 960 recenziíĎalšie informácie

• Padne dobre do ruky
    • Spravne vyvazena
  • , zakúpené v Gigastore

• čistý, jednoduchý a elegantný design
    • myška je skôr menšia a na výšku plochšia – pozitívum pre tých, ktorí hľadajú takýto typ myši, avšak v princípe je to aj o zvyku, tiež som najprv na ňu kládla ruku "inak", no zakrátko som sa jej prispôsobila (samozrejme, pre ľudí s väčšími rukami táto myš nemusí byť pohodlná)
    • hmotnosťou je pomerne ľahká, čo bolo aj jedným z mojich kritérií (aj tá jedna baterka totiž urobí svoje, bez nej je myš úplne ľahučká)
    • praktický povrch – pôvodne som chcela typ Z4000 s lesklým povrchom, avšak som rada, že som sa rozhodla pre túto, ktorú taktiež priebežne čistím. ak by som mala tú lesklú, zrejme by som sa odtlačkov len tak ľahko zbaviť nevedela
    • zvuk kliku myši je skôr tichý a "mäkký" (najmä ten pravý), koliesko myši sa pohybuje tiež potichu, čo boli takisto veci, ktoré som ja osobne chcela a vyhľadávala
    • bluetooth pripojenie mi umožňuje neriešiť akúkoľvek USB koncovku, skrátka otvorím notebook a fungujem (ak je teda myš už zapnutá a spárovaná)
    • sem-tam mi na pár sekúnd bluetooth pripojenie vypadne, čiže myš prestane fungovať, potom sa opäť naspäť pripojí a všetko je ok – neviem však, či je to myšou alebo notebookom, keďže zatiaľ som ju veľmi nepoužívala s inými zariadeniami
    • ak chcem myš používať striedavo s rôznymi zariadeniami, musím vypnúť bluetooth na jednom zariadení, spárovať myš s druhým zariadením, ALE ak chcem následne myš opäť používať s prvým zariadením, napriek vypnutiu bluetooth na predošlom zariadení a stláčaniu modrého tlačidla "connect" na myši mi myšku nechce automaticky pripojiť (pritom je už spárovaná) – musím ju úplne z bluetooth zariadení odstrániť a nanovo dať vyhľadať a spárovať, až vtedy sa už aj pripojí

Typ zariadenia
bezdrôtové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1200 dpi

Bezdrôtová myš HP Z5000 vám uľahčí kancelársku prácu. K svojmu počítaču ju pripojíte cez Bluetooth. Nikde vám teda neprekážajú žiadne zbytočné káble. Vďaka symetrickému tvaru sa navyše hodí ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov.

Hlavné prednosti

• Bezdrôtové pripojenie – bez potreby káblov
  • Vysoká citlivosť – 1 200 DPI
  • Symetrický tvar pre pravákov aj ľavákov
  • Moderné prevedenie

Pohodlné ovládanie myši

Optická myš s vysokou citlivosťou 1 200 DPI je vybavená 3 tlačidlami vrátane scrollovacieho kolieska. Posúvate obsah na stránke tak, ako ste zvyknutí. Zaistí vám presné a pohodlné ovládanie. Myš poháňa AA batéria s dlhou výdržou.

Špecifikácie

• Rychlá
    • Přesná
    • Bluetooth
    • Malá

Doporučuji ke každému ntb, je fakt příjemná na ovládání. jednoduchá výměna baterie, tichý stisk

• , zakúpené v Gigastore

• čistý, jednoduchý a elegantný design
    • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: