Hama EMW-500 182699

Garantovaný nákup z EKO TONER s.r.o.

Na sklade • 1 variant3,25 €97 % • 1 377 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,4 €90 % • 3 600 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,89 €94 % • 23 323 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 807 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,4 €92 % • 4 594 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €94 % • 2 377 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 662 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,8 €97 % • 1 238 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 449 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 386 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €88 % • 4 198 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €100 % • 473 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 10 135 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 498 recenziíĎalšie informácie
5 dní • 1 variantZdarma97 % • 31 857 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €83 % • 37 recenziíĎalšie informácie

• pohodlná na prácu
  • , zakúpené v OKAY.sk

• nezaťažuje klby ruky a ramena pri písaní
  • , zakúpené v Gigastore

• Hned som pocitil ulavu na zapastie.
    • Mys nie je uplne vertikalna - ruka zviera s podlozkou asi 60-80 stupnovy uhol.
    • Naspat k normalnej mysi by som uz asi nesiel.
    • Nie je ani tazka
    • Prijemny povrch na dotyk

Cerveny laser :-( , ani neviem preco ale preferujem modry. Ocenil by som komentar vyrobcu preco sa rozhodli pre cervenu verziu.

Uroven subjektivnej satisfakcie vyrazne prevysuje level uznania z okolia. Ocakaval som viac obdivu a pozitivnych komentarov od kolegov a predovsetkym kolegin.

Ziadny prejav ocenenia zo strany vedenia firmy za zvysenie produktivity. Jediny kto mi dakuje je moje zapastie.

Typ zariadenia
bezdrôtové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1800 dpi

Moderná ergonomická bezdrôtová myš značky Hama je určená pre každodennú prácu s počítačom bez bolesti. Vďaka vertikálnemu prevedeniu predchádza bolesti ramien a zápästia. Pogumovaný povrch myši zaistí jej lepšie uchopenie.

Je vybavená optickým senzorom pre presný a plynulý pohyb myši.

Radosť s ňou pracovať

Miniatúrny USB prijímač je možné pohodlne prenášať v tele myši alebo trvalo zapojený v notebooku. DPI tlačidlo pre rýchlu zmenu rozlíšenia 1000, 1400, 1800.

Browser tlačidlá pre podporu funkcií vpred alebo vzad na internete.

Samostatné tlačidlo zapnutia / vypnutia pomáha predĺžiť životnosť batérií. 2,4 GHz bezdrôtová technológia pre spoľahlivý, rýchly a nerušený prenos signálu s dosahom do 8 metrov. 1 - Vertikálny dizajn, 2 - Dve bočné tlačidlá, 3 - DPI tlačidlo pre voľbu rozlíšenia

Hlavné prednosti

• Viac komfortu, ergonómie a prirodzeného držania pri práci s myšou
  • Pogumovaný povrch myši pre pohodlnejšie uchopenie
  • Optický senzor a 6

• Rozlíšenie:

1000 / 1400 / 1800 DPI

• Počet tlačidiel: 6
  • Funkcia: scroll rolovacie koliesko
  • Typ batérie: AA (Mignon)

Všeobecné

• 1 x návod na použitie

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Datacomp.sk

• pohodlná na prácu

• Rozsypalo sa scrollovacie koliesko, vydrzala mi 2 mesiace!
  • , zakúpené v OKAY.sk

• nezaťažuje klby ruky a ramena pri písaní
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Gigastore

• Hned som pocitil ulavu na zapastie.
    • Naspat k normalnej mysi by som uz asi nesiel.
    • Nie je ani tazka
    • Prijemny povrch na dotyk

Ergonomická, vyhovuje mi (pre mužov by bola zrejme vhodnejšia trochu väčšia.

• výhoda, je iba cena
    • v ruke by mohla sedieť aj lepšie
    • nepresná
    • koliesko po chvíli začne vŕzgať
    • niekedy sa stane, že ukazovateľ myši sám preskočí na úplne iné miesto na obrazovke

Celkovo je to veľmi zlá myš. Dosť som s ňou trápil ale bojoval som. Potom sa vybila batéria a tak som použil inú myš a zrazu som bol ako v nebi.

• , zakúpené v INGRAM

• lacna vertikalna mys
  • , zakúpené v Gigastore

• Pokiaľ Vám sadne do ruky veľmi dobre sa s ňou pracuje.
    • Výborne sa ovláda a má veľmi príjemný povrch.
    • Nie je pre menšiu ruku.
    • Je iba pre pravákov.

• Sadne mi do ruky
    • Dobrá cena
    • Ergonomia
    • 6 tlačidiel
    • Bezdrôtová
    • Možnost menit DPI

Mal som bolesti ruky pri praci s obyčajnou myškou, ale už sa to zlepšilo po kupe tejto ergonomickej myši. Na moju pracu jej presnost staci