Gigabyte M6980X GM-M6980X

• Programovateľné tlačidlá
    • Programovateľná farba podsvietenia
    • povrch príjemný na dotyk
    • Ideálne sedí v mojej veľkej ruke
    • Tento model som kúpil už druhý krát lebo ma vydržal viac rokov než ostatné myšky čo som mal a vyklikal.
    • Nuntné hľadať na stránke výrobcu program pre konfiguráciu tlačitiel a svetiel
    • Hráčom môže chýbať možnosť vložiť závažie ale mne váha vyhovuje aj ked niekedy premýšľam či by nemala byť o štipku ťažšia.

• Pohodlny

• prepínanie DPI v troch úrovniach, možnosť nastaviť
    • programovateľne tlačítka, macrá
    • 4-smerové koliesko
    • pevná, ľahká

V tejto cenovej triede výborná myš. Dlhé roky som používal starší model (6980) a úplná spokojnosť. Zapojená u PC, kábel dostatočne dlhý a podložka Kingston po ktorej ide úplne hladko.

Typ zariadenia
Bezdrôtový USB prijímač
Bluetooth
Ergonomické
106 g

Jedna z najpopulárnejších herných myší v elegantnom a ergonomickom dizajne. Disponuje modrým laserovým senzorom s maximálnym rozlíšením až 5600 DPI.

• Laserová

• 4-smerové koliesko
    • pevná, ľahká

• , zakúpené v Alza.sk

• podporuje Ghost SW
    • tvar, neviem si stale nan zvyknut, ked chcem X os tak mi to ide diagonalne, vraj sa to casom spravi podvedome , hmm

co sa tyka vyhotovenia tak je mys na vysokej urovni, exponovane miesta su pogumovane, koliecko ide uple ticho bez znameho klikania pri toceni, je plne pogumovane takze aj dolava a doprava kolieckom je uplne jednoduchy ukon. Spolu s Ghost SW viete menit farbu podsvietenia pripadne ho vypnut uplne, nadefinovat si 3 vlastne DPI rozsahy. taktiez nadefinovat bocne tlacidla namiesto obligatnych browsovacich forward a back.

• 6000 DPI (vynikajúce na FPS hry).
    • Nastavenie DPI pomocou tlačítka na myši a ich znázornenie (800-1600-5600DPI).
    • Menenie farieb pomocou tlačítka (modrá, zelená, červená).
    • Dve programovateľné tlačítka.
    • 4-smerové koliečko ktoré sa nešmýka.
    • Pozlátený USB konektor.
    • Je ľahunká (106g).
    • Dobre sedí v ruke.
    • Pekná konštrukcia.

Som s touto myškou nadmieru spokojní! Môžem kľudne prehlásiť že táto myška je čo sa týka herných myšiek ideálnou voľbou. Ja ju mám osobne napojenú k notebooku a ten 1,5 m kábel trošku zavadzia ale je to vporiadku pretože pri hraní nezavadzia. Plne odporúčam túto myšku!