Gigabyte GM-Force M9 ICE

Optické rozlíšenie
2000 dpi

Optické rozlíšenie
    2000 dpi

Rozhranie myši:Bezdrôtová Wi-Fi; Druh myši:Laserová; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom#4

3zákazníci neodporúčajú produkt

• -este stale funguje
      • -myslim ze len 4.baterky su v nej
      • -len ta prva zla skusenost

Takze mys aj po troch rokoch intezivneho pouzivanie bez problemov funguje-super :-)

Zdravim.Pridaval som recenzie na tento tovar 18 augusta aj 25 septembra 2013 a chcem len informovat,ze mys stale bez zavahania a na v poradi 2. bateriach fachci.Neviem ci si hoši v gigabyte citali moju 1.recenziu a poslali mi nejaku natuningovanu vzorku:-)ale dobre ide ta myska.Mam ju radsej jak tu MadCats-u raz tak drahu,ktoru mam pri stolnom pocitaci,lebo ten kabel mi na nej vaazne pije krv a tato mi fakt lepsie sedi aj v ruke,to je tutovka.Checkujem si recenzie,tak som chcel aj sem napisat,ze jak to je,s odstupom casu.

• výzor
      • reakcia
      • rychlo sa kazi

zo začiatku v pohode potom sa mi jebala uplne,zly kontakt proste zla reakcia na zmenu smeru sasekavala sa...nekupovat

• No najma ta ergonomia
      • asi ta zla prva skusenost

No ani neviem ludkovia..Som pisal tu prvu "recenziu",ako je strasne zla a tieto veci...Mys mi v Alze(bezplatne)vymenili,narval som (prilozene duracell)baterky,zapol a-svete div se-mys facha uplne skwele!Pouzivam ju k notebooku uz asi mesiac a asi aj viac a nemozem si pomoct...ako som bol pred tym sklamany,tak teraz..Proste ta mys PERFEKTNE sedi do ruky,mne uplne "pasuje" a vobec vsetko...ja neviem,citim sa ako idiot,aby som ju teraz odporucal,ked som ju pred tym, zvozil pod ciernu zem..Dlho som sa odhodlaval,napisat tieto riadky,alebo skor hladal si cas,ale citil som povinnost uviest veci na pravu mieru.Proste-teraz,ked funguje ako ma,tak je to jedna basen.Ale je pravda,ze baterky uz nevladzu na viac ako meter,ale tak kto vie,kolko stali niekde v sklade a tieto veci...NO skratka NENI ZLA,ked funguje=/

• -Dizajn
      • -Bezdrotova
      • -Ergonomia(dobre padne do ruky)
      • -Funkcnost:-(

Zhanal som mys najma na hranie hier (WorldOfTanks),no podmienkou bolo,aby bola bezkablova,nakolko s kablom som i uzil svoje(neprakticke pri upratovani aj hrani,zavadza,pletie sa taha mys a treba s nim "bojovat"..) a postupne som chcel veskere mozne zariadenie vymenit za bezkablove.Volba padla na tento "zazrak", vravim si priplatim par eur a budem uz mat rovno laserovku,dobre vypada...Mys som si objednal od Alzy.Vzhladom k tomu,ze to bolo uz otvorene balenie(zrejme na preskusanie alebo tak nieco..) bola o par ecok lacnejsia co som ale poistil(aspon som si myslel) tym,ze som si za 3eura prikupil okamzitu vymenu tovaru v pripade reklamacie...Mys dosla,v baleni boli navyse kvalitne duracell baterie,vsetko tip top...Az na samotnu funkcnost=/ Zo zaciatku to este slo,laser sice reagoval tak nejak divne a nevedel som to poriadne vyladit,pridaval som DPI,uberal,menil nastavenia v hre skusal podlozku,bez podlozky.. ale jaksi to stale nebolo ono.No cert to ber,mozno to bolo len otazkou zvyku,no v tom...Nepriatelsky tank ako na podnose,krasne zamerany,staci vypalit projektyl-klik...a nic!Klik..znova nic.Zmocnuje sa ma panika,chvatne otacam mys a skusam on/off,nepriatelsky tank otaca vezou,zameriava ma,pali a...je vymalovano.Vymena bateriek no situacia sa po urcitej dobe opakuje a co je horsie,zacina sa opakovat stale pravidelnejsie a castejsie,postupne sa pridavaju aj problemy s reagovanim na zmenu smeru...no proste HROZA.Samozrejme vsetky servitky sli bokom,mysou sa zacalo zachadzat (najprv len zlahka) nasilne,no ked hrozilo,ze mi rupnu nervy nacisto a mys sa rozleti na 100 kuskov,rozhodol som sa ju radsej vyradit a vyreklamovat.A tam prisla dorazka.Ked som sa snazil vybrat USB prijmac z USBportu,ten maly smrad sa tam zasekol,tak,ze ho jednoducho nebolo mozne vybrat inak,ako nasilim co malo za nasledok uplne znefunkcnenie portu a znacne poskodenie prijmaca=/ Pri reklamacii mi samozrejme tovar okamzite nevymenili(v ramci toho poistenia),nakolko bol "viditelne znacne poskodeni".Cakal som,ze aj reklamacia dopadne podobne,no na moje prekvapenie mi bola mys po mesiaci cakania bezplatne vymenena.Co ku tomu dodat,nech si kazdy sam spravi usudok.Mozno som fakt natrafil len na vadny kus,neviem to posudit,nakolko tu novu som este nevyskusal,kedze som si medzi tym kupil druhu,tiez bezkablovu zn.Trust BlueSpot,ktora sa ukazala byt este vacsia katastrofa a nasledne tretiu,uz pokorne opat kablovu a nasledne tretiu MadCatz R.A.T 3(max spokojnost).Pre mna skratka velmi zla prva a aj posledna skuskenost so znackou Gigabyte a ja osobne vrele neodporucam.Aspon teda URCITE NIE NA HRANIE HIER!Dakujem za pozornost,ospravedlnujem sa za chyby a prajem prijemny den=)

• +váha
      • +veľkosť (padne do ruky..)
      • +nastavenie DPI
      • - veľmi často treba meniť batérie
      • - (najväčšie mínus ! ! ) odporné reagovanie na povrchu inom než jednofarebná podložka pod myš -> na drevenom stole s ňou absolútne nezahrá hru
      • - rýchlo sa "vyklikajú" tlačítka

keby som mohol znova investovať peniaze, za ktoré som si túto myš kúpil , určite by som si ju znova nekúpil - na hranie teda odporúčam káblovú myš a dobudúcna snáď ostanem verný A4tech