Gigabyte AIRE M93 ICE GM-M93ICE

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Alza.sk

• - funguje takmer na kazdom povrchu - hlavne ju mozem pouzit na gauci a na pracovnom stole ktory ma jemne drazky
    • - dobre sedi do ruky
    • - je pomerne lahka vdaka tomu ze ma len jednu baterku
    • - nabijacia bateria je sucast balenia
    • - moznost nabijat za chodu
    • - krasny dizajn
    • - USB dongle je cca o 2mm dlhsi ako u logitechu
    • - mys nema zospodu teflonove klzaky co moze vadit na niektorych povrchoch (zatial mi to vsak nevadi)

Vynikajuca mys ktora funguje na kazdom povrchu. Kupu urcite nelutujem.

Produkt nemá žiadne parametre.

Gigabyte Aire M93 01Nová myš od Gigabyte má označenie Aire M93 ICE Rechargeable Mouse for Anywhere, je to myš pre cestovateľov. Gigabyte ICE Technology má slúžiť na to, aby jej senzor zvládol prácu na takmer akomkoľvek povrchu. Technológia ICE využíva laserový senzor, ktorý má byť schopný rozoznať aj mikroskopické nerovnosti.

Myš používa dobíjaciu batériu, ktorej kapacitu si môžeme doplniť pomocou bežného portu microUSB. Batéria je typu NiMH a má kapacitu 2100 mAh, ktorá má vydržať zhruba tri mesiace a ide o bežný typ AA. Okrem hlavných tlačidiel je tu štvorsmerné koliesko, ktoré môžeme využiť pre rolovanie do strán. Sú tu tiež programovateľné bočné tlačidlá a tiež vrchný pre nastavenie hodnoty dpi, dá sa vybrať medzi 1200 alebo 2000 dpi.

Gigabyte Aire M93 02

Druhé tlačidlo pod kolieskom slúži funkciu Free-Scrolling, ktorá má zabezpečiť rýchle rolovanie stránkami. Rozmery myši sú 113×71×42 mm a hmotnosť 90 gramov bez batérie a prijímača. Dosah bezdrôtového rozhrania (2,4 GHz) je ako obvykle 10 metrov

• dobre padne do ruky
    • da sa dobijat prostrednictvom kabla aj pocas prace
    • zivotnost baterie
    • nefunguje skoro na ziadnom povrchu, resp. kurzor skace po celej obrazovke aj na kancelarskych stoloch, trafit bunku v exceli je velky problem, nehovoriac o to pouziti pri hre
    • je relativne tazka na "cestovnu mys"
    • na niektorych povrchoch je problem robit plynuly pohyb, zadrhava sa
    • relativne velky dongle

Mys som si vyberal na zaklade recenzii na internete a ceny. Po cca. 3 rokoch mi odisla Hama Mirano, ktora bola OK, ale bola trochu mala do ruky.
    Mys je pre mna sklamanim hlavne kvoli tomu, ze skratka neakceptuje, ze by mala pracovat na roznych povrchoch. Bezproblemovo funguje len s podlozkou.
    Kvalita podla mna nezodpoveda cene. Tuto volbu som uz olutoval a s informaciami, ktore mam teraz, by som do kupy nesiel. Rozmyslam nad alternativou.

• , zakúpené v Alza.sk

• - dobre sedi do ruky
    • - je pomerne lahka vdaka tomu ze ma len jednu baterku
    • - nabijacia bateria je sucast balenia
    • - moznost nabijat za chodu
    • - krasny dizajn
    • - USB dongle je cca o 2mm dlhsi ako u logitechu

Vynikajuca mys ktora funguje na kazdom povrchu. Kupu urcite nelutujem.

• Hoci len nedávno predstavila taiwanská spoločnosť Gigabyte myš pre cestovateľov s označením Aire M93, už sme ju stihli o...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Kompaktné rozmery
    • Štýlový vzhľad
    • Kvalita prevedenia
    • Možnosti dobíjania
    • Len dve voľby DPI

S cestovateľskou myšou Gigabyte Aire M93 ICE sa pracuje výborne. Je kompaktná a ľahko prenosná, má dodávanú nabíjateľnú batériu, ktorú možno nabíjať „za chodu“ a zároveň s ňou pracovať, zvláda rôzne povrchy a má dobrú cenu. Pre niektorých je možno nevýhoda to, že nie je tu možnosť nastaviť manuálne DPI – na výber je len medzi 1200 a 2000. Myš považujem za veľmi dobrú voľbu a preto ju odporúčam.