G-Cube GLBW-73LL

laserové

• dodbre sa sňou manipuluje

odporúčam, som spokojná

• , zakúpené v HEJ.sk

• myš je úžasná, nevymenila by som ju za žiadnu inú, funkcia dvojkliku šetrí ruku a designovo je tiež veľmi pekná, je to super darček pre ženy s priaznivou cenou, ja už mám 3 - jednu v robote, jednu doma a jednu som kúpila dcére, ktorá si ju nevie vynachváliť

Som 100% spokojná a inú myš už nechcem.

Typ snímania
laserové

A4-GLBW-73EN Black and White collection G-Laser mouse "Love Letters"

Features

Cable management - retractable and extendable up to 28 inches

G-Laser mouse works on 99% of all surfaces - even transparent glass

Double function scroll wheel

1zákazník odporúča produkt

• dodbre sa sňou manipuluje

odporúčam, som spokojná

• , zakúpené v HEJ.sk

Som 100% spokojná a inú myš už nechcem.