E-Blue Silenz EMS145BK

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v www.aboutgame.sk

• Tichá
    • Drôtová
    • USB
  • , zakúpené v EPICOM.sk

• ticha mys
    • nic

som spokojna

Produkt nemá žiadne parametre.

E-Blue tichá myš Silenz

Väčšina myši vydáva pri klikaní nepríjemné cvaknutie. S myšou Silenz takýto problém mať nebudete a to ani v tom najtichšom prostredí. Teda ak chcete robiť svoju prácu bez rušenia, je táto myš najlepšia voľba.

• koliesko je nainštalované tak, aby ste mohli hladko posúvať stránky
  • proti sklzová spodná strana myši pomáha udržať stabilnú prevádzku myši
  • môžete prechádzať webové stránky efektívnym a pohodlným spôsobom
  • estetická vďaka svojmu lesklému vzhľadu
  • LED osvetlenie na stranách

• , zakúpené v www.aboutgame.sk

• Tichá
    • Drôtová
    • USB

• Po roku mi stále funguje
    • Dobrá ovládateľnosť, stačí jemné stlačenie a reaguje
    • Tichá bola kým bola nová
    • Dobre mi na nej sedí ruka
    • Funguje bez inštalácie, stačí pripojiť
    • Dobrý pomer ceny a kvality
    • Po 4 mesiacoch intenzívneho používania funguje ako nová

Hľadal som myš na môj notebook. Takú, z ktorej ma nebude bolieť ruka, proste taká, ktorá mi sadne do ruky. Ako ďalšie vlastnosti som si všímal DPI. Všetko mi na nej vyhovuje, je jednoducho poňatá, samozrejme tichá, ako sa o nej zmieňujú. Niekomu možno vadí, že v tme svieti trocha výrazne. No zakrátko som si zvykol na to modré svetlo zo strán. Kúpil som si ju cez Henryho za 6,66 € (ako pozerám, zdražela po tom, ako som si ju zakúpil).

Pre porovnanie, predtým som používal A4Tech OP-620D. Tá má síce už nejaký vek, no čínska výroba, takže oproti nej je E-Blue Silenz pre mňa skvelá myš.
    Zatiaľ som s myšou veľmi spokojný a najmä za tú cenu skvelá kvalita.

• , zakúpené v EPICOM.sk

• ticha mys