Connect IT CI-66

Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1600 dpi
200 g

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• také som si objednal
  • , zakúpené v OKAY.sk

• kompaktné
    • vypínač
    • automatické vypnutie
    • vysoké dpi

Odporúčam

• Slušná konektivita
    • Zle vymyslený otvor na baterky. S Windowsom XP má problém s inštaláciou.

Prijateľný pomer kvalita - cena.

Typ zariadenia
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
1600 dpi
200 g

Ergonomický tvarovaná bezdrôtová myš v čiernom prevedení.

Miniatúrny bezdrôtový „nano“ prijímač, je možné uložiť priamo do myši a uživateľ sa tak nemusí obávať jeho ztraty pri prenášaní.

Myš je vybavená 5 tlačidlami, vrátane rolovacieho tlačidla pre posun obrazovky.

Napájanie: 2x AAA batérie.

Vlastnosti:

• 5 tlačidiel
  • Nano prijímač (možnosť uložiť priamo do myši)
  • Rozlíšenie: 1600 dpi
  • Dosah: 5–10 m
  • Rozhranie: USB
  • Napájanie: 2× AAA batérie
  • Farba: čierna

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• také som si objednal

• Vydržala mi asi 4 mesiace.

Na dva krát mi neuznali reklamáciu. Údajne bežné opotrebovanie a to mi odrazu prestala ísť lebo už v nej nedržali baterky.

• , zakúpené v OKAY.sk

• kompaktné
    • vypínač
    • automatické vypnutie
    • vysoké dpi

Odporúčam

• Slušná konektivita
    • Zle vymyslený otvor na baterky. S Windowsom XP má problém s inštaláciou.

Prijateľný pomer kvalita - cena.

• zaujímavý design...
    • Je nanič, oneskorené klikanie...pomalá alebo ani neviem ako to nazvať....horšiu som nemala..

škoda peňazí

• bočné tlačidlá pre posun na webe vpred aebo. vzad
    • akurát do ruky
    • žiadne káble

Zatiaľ som s touto malou myškou nadmieru spokojný a za tú cenu- odporúčam

• Funguje ako má

Odporúčam kúpiť, funguje ako má. Pre nenáročných zákazníkov ideálne. Pri dlhšej neaktivite sa sama vypne, čo šetrí batériu. Vrelo odporúčam. ;)