Canyon CNE-CMS2

Klasická optická myš je veľmi dobre ergonomicky spracovaná. Má pogumované lemovanie a 3 tlačidlá. Je príjemná na dotyk, čo zabezpečí pohodlie pri každodennom používaní. Optický...
Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 370 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 11 125 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant13 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 429 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €100 % • 26 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €97 % • 696 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,59 €8 745 neoverených recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie

Vertikálne
Bezdrôtový USB prijímač

mys funguje, nie je co riesit

• , zakúpené v SHARK.sk

Výborný pomer ceny a kvality.

• šikovná
    • pogumované koliesko
    • ohybný kábel

Je to myška len pre menšie ruky, vhodná pre ženy alebo k notebooku

Hracia myš
Bluetooth
Ergonomické
Vertikálne
Bezdrôtový USB prijímač

Je príjemná na dotyk, čo zabezpečí pohodlie pri každodennom používaní.

Optický senzor s rozlíšením 800dpi zabezpečí presné polohovanie.

Myš bez akýchkoľvek príkras osloví najmä cenovo senzitívnych zákazníkov.

VLASTNOSI

Drôtová myš s 3 tlačidlami

Optický senzor 800 dpi

USB 2.0 rozhranie pre jednoduché Plug´n´Play pripojenie k PC

Kompatibilné s Windows aj Mac

Farba: čierna

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Vyborna cena (v tescu kupovat ked zlacnia o 30-50%, potom stoji 1,50 eura)
    • Zatial nic (v tej cenovej kategorii si myslim, ze prekonava bezne mysi v cenovej triede 3 eurovych mysi)

Zakupil som ju za 1,50 eura, nedalo mi to proste nevyskusat ju, popripade ju mat ako zaloznu mys, keby vypadla primarna.

Nahradil som nou Sweex notebookovu minimys.

Asi po par hodinach pouzivania (browsovanie, praca na windows, a aj asi 2 hodiny hrania jednoduchej hry, kde ale mys treba na presne mierenie a rychle reakcie (diep.io), musim povedat, ze prekonava sweex za 8 euro, lebo lepsie sadne do ruky (je lepsia). Tlacitka su dost hlasne. Plast je prijemny. Suhlasim, ze je pre mensiu ruku, ale nastastie podlhovasta, takze mne do mojej dlhej ruky sadne celkom dobre do claw-gripu. Co som prekvapeny. Cital som ine recenzie, ze nevydrzi ani rok, respektive par mesiacov. Co ale neni az taky problem kvoli tej cene. Ak ju viete zohnat do 2 eur, tak si myslim, ze sa oplati. Uvidime, ako rychlo sa vyklika.
    Co sa tyka senzora, mam pocit, ze je paradoxne kvalitnejsi a presnejsi, nez na sweex za 8 eur. Jednoznacne sa mi lepsie hra diep.io (na hracske mysi ale urcite nedosahuje, ani na tie za 10 eur).

Co dodat - este aj za 3 eura, co byva taka bezna cena, si myslim, ze sa oplati. Ale len na nenarocnu kancelarsku robotu a jednoduche hranie (kde sa prilis neklika). Je velmi lahka. Odporucam pre high-sensitivity hracov. Pre takych, co chcu mat low sensitivity a maju velku ruku a palm grip, urcite nieje.
    Myslim si, ze tie tlacitka nevydrzia zas tak vela, ale tak pokial daju pol roka, tak to nieje pri tej cene problem (tym padom bude stat tak 3-6 eur za rok menit ju). I tak nedoporucujem tento postup, kvoli zivotnemu prostrediu. Lepsie kupit kvalitnejsiu drahsiu, co da aspon tie 2 roky. V kazdom pripade, aj si ju ponechavam, do zalohy a to mam pomerne velku ruku (hlavne dlhu, a uzsiu). Na claw grip a finger grip moze stacit.
    Takze za mna... ked ju budu mat v tescu za 50% zlavu ako teraz (cize z 3 eur zlacnena na 1,50), rozmyslajte, ze ju zoberete ako zaloznu, popripade k notebooku na cesty, atd...

• Mäkký kohútik Môžem sa chvieť, pretože som presunul kliker

Pre mňa je to veľmi dobré 40s makrá Tiež som urobil lacnú myš

• Pripojenie kábla k zariadeniu je nestabilné, spojenie sa pravidelne stráca alebo ho zariadenie rozpozná ako neznáme zariadenie

Hľadal som bezdrôtovú myš, obrázok ma zavádza

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchode3,7 €100 % • 1 958 recenziíĎalšie informácie

• Tvar, veľkosť, vzhľad, cena.
    • Po dvoch mesiacoch bežnej práce prestalo správne reagovať ľavé tlačítko myši. Myš sa začala tiež svojvoľne odpájať od systému. Používanie drag & drop sa s ňou stalo utrpením.

Odporúčam kúpiť kvalitnejšiu myš osvedčených značiek. Mám už druhú myš (prvá hráčska vo vyššej cenovej relácii) značky Canyon - ani jedna nevydržala dlhšie ako 3/4 roka.

• dizajn, drzanie, koliecko OK
    • samovolne vyvolava kontextove menu

na zaciatku sa zda vsetko perfektne, tak ako aj ostatne recenzie pisu, ale po kratkom case si myska samovolne vymysla nahodne stlacenia, otravuje kontextove menu, ktore ste ale nevyvolali, maju ju aj moji rodicia a robi im to iste, takze ja NEODPORUCAM.

• Lacná, dobrá prevádzka

Hľadal som lacný a spoľahlivý tovar

• dobrý na dotyk
    • Ešte som nezažil

Potreboval som myš

mys funguje, nie je co riesit

• Zboží dodáno v nefunkčním stavu.

Cena dobrá, ale pokud zboží donesete domů a další 3 dny řešíte reklamaci, tak vás přijde velmi draho.

• , zakúpené v SHARK.sk

Výborný pomer ceny a kvality.