Asus ROG Gladius II Origin 90MP00U1-B0UA00

káblové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
12000 dpi

Herná myš Asus ROG GLADIUS II ORIGIN nadchne hráčov počítačových hier. Má skvelý dizajn, ergonomický tvar, vďaka ktorému sa vám dobre drží v ruke, a je optimalizovaná pre FPS s funkciou Aura Sync. Táto funkcia vám umožní prispôsobiť si osvetlenie myši podľa vašich predstáv.

Hlavné prednosti

• Pokročilý optický senzor s 12000 DPI
  • Možnosť nastavenia inej citlivosti myši
  • Spínače Omron s dlhou životnosťou
  • 2 japonské prepínače Omron
  • Prispôsobenie osvetlenia s funkciou Aura Sync
  • Odpojiteľný kábel
  • Praktické puzdro

Nastaviteľná citlivosť myši

Pokročilý optický senzor s 12000 DPI vám pomôže s rýchlym a presným zameraním nielen počas akčných scén v hrách. Pomocou prepínača DPI si nastavíte inú citlivosť myši bez toho, aby ste si museli vo svojej činnosti urobiť pauzu.

Vysoká odolnosť a dlhá životnosť

Myš je vybavená exkluzívnym výsuvným mechanizmom ROG push-fit, vďaka ktorému si zmeníte odpor pri kliknutí a predĺžite si celkovú životnosť tohto príslušenstva. Spínače Omron navyše zvládnu až 50 miliónov stlačení. Na myši sa nachádzajú aj 2 japonské prepínače Omron, ktoré majú rôzny prítlak pri kliknutí.

Oddeliteľný kábel

Kábel od myši jednoducho odpojíte, aby ste ju mohli uschovať do praktického puzdra. Uľahčí vám to jej prenášanie a pribalíte si ju aj na cesty.

Špecifikácie

• Rozlíšenie: 100 dpi – 12000 dpi
  • Max. rýchlosť: 250 ips
  • Max. zrýchlenie: 50 g
  • Vzorkovacia frekvencia USB: 1000 Hz
  • Typ prepínača L/R: 1. Omron D2FC-F-K (50M), 2. Extra Japanese-made Omron D2F-01F súčasťou balenia
  • Tlačidlá: 6 programovateľných tlačidiel
  • AURA Sync: áno
  • Tvar: pre pravákov
  • Štýl uchytenia: držanie v dlani (Palm grip), "parátové" držanie (Claw grip)
  • Typ hry: FPS, MOBA
  • Kábel: 1x 2metrový opletený kábel USB, 1x metrový bežný gumovaný kábel USB
  • OS: Windows® 10, Windows® 11
  • Softvér: Armoury Crate
  • Farba: čierna (Gun-metal grey)
  • Hmotnosť bez kábla: 110 g
  • Rozmery (d x š x v): 126 x 67 x 45 mm

Obsah balenia

• 1x myš Asus ROG GLADIUS II ORIGIN herná, USB, 12 000dpi, 6 hr.
  • 1x 2-metrový opletený kábel USB

• , zakúpené v gamescenter.sk

• pekné podsvietenie
    • nedá sa nastavíť zmena podsvietenia po stlačení zadefinovaného tlačitdla
    • Dobrý/pohodlný úlovok,
    • perfektná ergonómia pre mňa,
    • Pekné osvetlenie RGB so synchronizáciou aura
    • Dobrý softvér (ARMOURY II)
    • Pogumovaná bočná časť.
    • Nemám skúsenosti

Dostal som dobrú cenu, ale vždy som mal na myši oko, moje skúsenosti sú zatiaľ dobré, odporúčam ju každému, kto hľadá peknú ergonomickú myš s pekným RGB.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Zatiaľ to funguje veľmi dobre. Dúfam, že to tak zostane aj v dlhodobejšom horizonte.

Po dvoch myšiach Logitech som určite chcel inú značku. Jedno dvojité kliknutie Logitech A na druhom sa v krátkom čase zlomil valec.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Super kvalita materiálu a dizajn
      • Presnosť
      • Krásne RGB
      • Odnímateľný kábel
      • Dodáva sa s 1 extra dlhším opleteným káblom
      • Vymeniteľné spínače Omron
      • Aura Sync
      • Myš je pohodlná a gumová strana je dobrá, ale sklon vpravo je trochu väčší, takže je pre moje prsty ťažšie zapadnúť a niekedy sa dotýkajú pravého kliknutia (nie je to problém pre menšie ruky)
      • Pre prepínač DPI môžete v softvéri Armoury nastaviť viac ako 2 možnosti.

Toto je veľmi cool myš pre hráčov! Jeden z najlepších v tejto cenovej kategórii.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • vyměnitelné spínače
      • odnímatelný kabel
      • 2 m opletený kabel
      • 1 m gumový kabel
      • Aura RGB

Skvělá ergonomie (pro pravou ruku), opravdu přesný senzor. Dobrý software na nastavení myšky.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Výhody:
        • veľmi pohodlné pre pravákov, bočné tlačidlá sú praktické
        • dobrá prispôsobiteľnosť, ak sa môžete obťažovať s nastavením aplikácie za približne 5 minút
        • rgb s peknými jasnými farbami
        • dobrá podpora produktov, asus v Maďarsku
        • dva typy káblov (kratší a dlhší) - krátky je pogumovaný (cca 1 m), dlhší je textilný (cca 2 m)
        • vymeniteľný spínač, ak sa starý pokazí (tiež v krabici)
        • kovová nálepka rog
        • na prepravu, lan party: odpojiteľný kábel, čierny malý klip
        • Nevýhody:
        • niekedy aplikácia nefunguje, alebo pri aktualizácii musí resetovať dpi a Aura Sync nikdy nefunguje s klávesnicou Asus Rog Strix Scope (hoci to nie je chyba myši)
        • gumový poťah na bočnej strane sa ľahko opotrebuje a zachytáva nečistoty (za 1 rok sa vzor opotreboval na polovicu továrenského povrchu)
        • textilný kábel sa ľahko rozstrapká

Hlavné kritériá výberu výrobku: Kúpil som si ju na hranie a chcel som myš Asus.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Ľahko a pohodlne sa drží a bočné tlačidlá sa dajú ľahko uchopiť.
        • Ešte som žiadnu nenašiel a dúfam, že ani nenájdem!

Kúpil som si ho na hranie, veľmi dobre mi padne do ruky, je pohodlný a ľahký. Som s ním veľmi spokojný! Môžem ju odporučiť len tým, ktorí majú veľké ruky a radi držia myš.

• Comfort
        • Vymeniteľné spínače, ktoré k nemu dostanete (nadčasové)
        • 2 typy káblov
        • Dizajn
        • Nepotrebujem ju, ale mám na ňu tašku ; )
        • žiadne, okrem toho, že nie všetky svetlá sa dajú nastaviť ručne

Najdôležitejšou vlastnosťou myši je pre mňa pohodlie! Je to jediná vec, ktorá mi to dala! Predtým som mal niekoľko kvalitných a drahých myší, ale táto je oveľa lepšia ako ostatné!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • -dva ľahko vymeniteľné káble a dve tlačidlá myši
        • -malé vrecko na príslušenstvo
        • -použitie materiálov je konečne adekvátne tejto cenovej kategórii
        • protišmykový povrch, pohodlné uchopenie
        • Z nejakého dôvodu sa program aura sync nepodarilo nainštalovať na win8 alebo win10. Môže to byť problém len mojich počítačov, ale aj tak to spomeniem.

Myslím, že to bola dobrá voľba! Používam ho už týždeň, ale niekedy som stále prekvapený, o koľko je presnejší ako jeho náprotivky s hodnotou 5-10 tisíc forintov. Na hranie mi úplne vyhovoval.