A4Tech Bloody V5M Core 2

• pre mňa ideálny počet tlačidiel
    • dlžka a kvalita kábla
    • podsvietenie
    • nic

dobrá myš za primeranú cenu, na moju extra veľkú ruku som čakal že bude väčšia, ale je to v pohode. výborné reakcie na akýkoľvek povrch, dostatočné dlhý a obalený kábel, výborný dizajn.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Operačný systém: Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8
  • Čistá hmotnosť: 160 g
  • Hrubá hmotnosť: 310 g

• , prevzaté z Heureka.cz

Velice stylová a výborně fungující myš. Bohužel mám agresivní pot a tak po roce používání "slezla" menší část matného a zdrsňujícího povlaku na konci myši. Ale na funkčnost to nemá žádný vliv a a ni to není moc poznat vzhledově. Rozhodně doporučuji.

• výborný dizaj

• cena/vykon
    • dizajn
    • softwear
    • nic

skvely dizajn a vlastnosti za taku cenu

• dobre padne do ruky

dobre padne do ruky

• , zakúpené v Alza.sk

• Všetko všetko je dobré :D doručenie, komunikácia...

Odporúčam

• sadne do ruky (možno nie každému, ale mne hej)
    • kvalita
    • dobre ergonomicke spracovanie
    • nastavitelne CPI dvojklikom tlacitka 1 a potom kolieskom (nastavenie stupnov CPI v pribalenom programe)
    • dvojklik, trojklik osobitne bez nastavovania jedneho alebo druheho.pri kazdom je koliesko inak podsvietene, takze sa nezabudne naspet prekliknut ak to uz nepouzivate
    • dost dlhy a kvalitný kábel
    • A4Tech nesklamal
    • core 3 je platené..to som vedel.ale skúšobná verzia - premňa zložité nastavovanie..ani som nezistil ako to nastaviť a vyskúšať. nezájem :)
    • menšie mínus je že bočné tlačítka su akoby rozdelené napoly každé, a sú blízko seba, takže občas neviem ktoré stláčam

výborná myška.pre nenáročného gamera akurát
    cena, kvalita - nevadilo by mi za tú myšku dať druhýkrat o 5-10€ viac

citlivost výborná aj na lesklom povrchu..doteraz neviem či je laserová alebo optická..písalo že optická, ale to svetielko vidno iba minimálne, pod istým uhlom. a v balení bola preibalená handrička na čistenie snímača..
    takisto pribalené náhradné nálepky na spodok myšky..tie čierne
    pomaly blikajúce logo bloody na zadnej strane :)
    v balení boli a

• sadne do ruky (možno nie každému, ale mne hej)
    • kvalita
    • dobre ergonomicke spracovanie
    • dost dlhy a kvalitný kábel
    • A4Tech nesklamal

výborná myška.pre nenáročného gamera akurát
    cena, kvalita - nevadilo by mi za tú myšku dať druhýkrat o 5-10€ viac

takisto pribalené náhradné nálepky na spodok myšky..tie čierne
    pomaly blikajúce logo bloody na zadnej strane :)
    v balení boli aj nejaké nálepky loga bloody ale nevidím využitie

• rýchlosť (odozva)
    • presnosť
    • kvalita (huano spínače)
    • tvar
    • bohaté príslušenstvo
    • mäkký kábel
    • grip na bokoch by mohol byt z gumy - nieze by sa plast smykal, ale prospelo by to komfortu.

Výborná myš za uvedenú cenu. Mal som na vyskúšanie aj model V3, ale ten má dosť ďaleko umiestnené stredové koliesko - musel som ho stláčať končekom prsta, a to nemám vôbec malé ruky. Taktiež V3 mala tuhšie ľavé a pravé tlačítko. Stredové koliesko bolo "extra" tuhé. V5 mi príde celkovo ako univerzálnejšia a vyváženejšia myš - zdvih tlačidiel je ideálny, pozícia v ruke taktiež. Zvykal som si tri dni(používam Claw grip).