A4Tech Bloody R70 Core 2

• myš je dobrá do ruky
    • rýchla odozva (1 ms)
    • podsvietenie
    • nastaviteľnosť tlačidiel
    • pri zapnutí notebooku mi myš nechce reagovať bezdrôtovo, zapne sa až po pripojení na kábel

S myšou som veľmi spokojný, dobre reaguje aj na drevenom stole. Čo mi však prekáža je, že mi nechce nabehnúť bezdrôtovo od začiatku, ale až po pripojení cez kábel. To však možno opraví preinštalovanie ovládačov.

• lahka
    • dobre sa drzi
    • nefunguje korektne na rovnakych povrchoch ako mysi Logitech (dokonca na Razer podlozke snimac preskakuje)
    • ovladaci softver je zbytocne rozsiahly a komplikovany
    • vo vsetkych ohladoch z mojho pohladu horsia ako G seria Logitechu snad okrem ceny

Povodne som chcel vyskusat aj inu hernu mys nez Logitech, ale opat sa raz potvrdilo, ze nie je rozumne menit nieco, co funguje. Mys nefunguje ako na drevennom stole, tak ani na podlozke ExactMat od Razeru, na stole nie je ziaden lak ani sklo a mysi od Logitechu na rovnakom povrchu funguje precizne. A4tech preskakuje a trha, skrollovacie tlacidlo nie je zdaleka prepracovane a dodavany softver mi nevyhovuje.

• skvelá kvalita

bezdrôtové
Počet tlačidiel
Optické rozlíšenie
3200 dpi

Herná bezdrôtová myš A4tech R7 zo série Bloody v sebe kombinuje vynikajúci dizajn, perfektnú ergonómiu a vyspelé technológie. Bloody R7 má metalické podložky pre lepšiu funkčnosť a odolnosť. Myš Bloody R7 má zabudovaný Lithiový akumulátor. Ak Vám dôjde batéria, môžete zapojiť USB kábel a pokračovať v hre, alebo v práci ako s klasickou drôtovú myšou.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Pohodlná
    • Pekný design
    • Kvalitný produkt
    • - výdrž batérie je katastrofálna pár dni a konec.

Nakoľko poznám túto značku som sa tešil nanu. Všetko super funguje je dobrá kvalitná myška, ale výdrž je katastrofálna na začiatku som to neriešil, ale neustále bliká, že sa vybíja... Uvidím, či nájdem riešenie ohladom výdrže batérie, alebo mením za predražený logitech...

• Lacná.
    • Veľa funkcií ovládača.
    • Zlepšenie streľby pri hraní.
    • Free Trial.
    • Exclusive channel.
    • Klzáky.
    • Aerodynamika.
    • Výdrž batérie.
    • Možnosť viacerých profilov (3 profily, na každom si viete nabindovať všetky tlačidlá myši na čokoľvek iné vrátane klávesových skratiek).
    • Úplne zbytočné nálepky Bloody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Laser neoslepuje
    • Komplikovaný software.
    • Polovica softwaru je platená a dá sa zakúpiť len online.

Za mňa veľmi dobrá lacná myš. Veľa ľudí tu píše že nereaguje dobre na podložkách či stoloch, pričom ostatné myšky fungovali bezchybne. Ja osobne používam prešívanú podložku od Lenova, a tak som nezaznamenal žiadne chyby snímania. Možno by som týmto ľudom odporučil myš nakalibrovať v sekcii "guard". Je len trochu škoda, že časť softwaru je potrebné dokúpiť, momentálne je v zľave za 8€ a ponúka funkcie lepšieho recoilu pri hraní hier (pri držaní robí cca 100ms pauzy, čo veľmi pomáha v hrách ako R6 alebo CS:GO, aktivujete ho spustením "core3" v programe a následným stlačením 2. alebo 3. tlačítka na myške, prvých 1000 kliknutí zadarmo). Inak ale software ponúka veľmi veľa nastavení, ktoré sú síce veľmi komplikovane rozložené, ale so softwarom som sa naučil robiť po asi pol hodine skúšania, a tak si každý nájde to, čo potrebuje. Za výhodu tiež považujem funkciu "Exclusive channel" ktorý, ak používate aj iné bezdrôtové veci (wi-fi, slúchadlá, klávesnice...) nájde najlepšiu vysielaciu frekvenciu aby sa zariadenia "nebili". Tiež musím pochváliť kvalitné klzáky, na ktorých sa myš hýbe ako po masle, aerodynamiku myši, či výdrž batérie čo mi vychádza na asi 27 hodín pri 2,5 hodinovom nabíjaní na 100%.
    Kupoval som z obchodu www.l222.sk asi mesiac a pol dozadu.

Poznámka po asi roku používania, batéria očakávateľne spadla, teraz by som ju odhadoval na nejakých 20 hodín.

po kratkom čase konektor na nabijanie sa odtrhol pritom som to tam vždy daval dobre, nekvalitne

• ľahká
    • dobre sa drží
    • 3 tlačidlá pod kolieskom sa bindujú úplne zle.
    • Po zapojení na USB kábel myš hapruje.
    • Pri nastavení na čo najmenšiu odozvu pre FPS hranie ju budete nabíjať dosť často.
    • Aplikácia BLOODY je otrasne spravená.
    • V oblasti palca sa jednoducho zachytáva špina.

Rozhodne neodporúčam pre hráčov FPS hier, tomu nasvedčuje aj to že je bezdrôtová, no niekedy proste prestane na pár sekúnd pracovať, čo sa pri FPS hrách proste nemôže stať. Na hry kde hrá hlavnú úlohu klávesnica je však ako stvorená, rovnako aj na klasické prehliadanie internetu, lebo tam vám nemusí vadiť keď sa rozhodne na nejaký čas nefungovať. Prvý pol rok bola spokojnosť, no potom klesá vytrvalosť batérie, výpadky sa stávajú frekventovanejšie a sú dlhšie.

Túto myš určite neodporúčam, možno je svojím designom zaujímavá, no to je asi tak všetko. Samozrejme vám môže vydržať dlhšie ako pol roka, no ja som ju používal asi iba 3 hodiny denne pri hrách ako CS:GO, H1Z1, kde sa hýbe myšou veľa a musí proste fungovať vždy, no táto sa na vás uprostred akcie vykašle.

• myš je dobrá do ruky
    • rýchla odozva (1 ms)